Наглядова рада Суспільного обрала корпоративним секретарем НСТУ Тетяну Олексіюк

Доступ до правди

На черговому засіданні вирішили обрати корпоративним секретарем медіа-юристку, адвокатку та тренерку Тетяну Олексіюк.

Тетяна Олексіюк має 16-річний досвід роботи в неурядових організаціях. У 2002 році розпочала роботу як юрист громадської організації «Інтерньюз-Україна», після чого працювала юристом українського представництва міжнародної організації Internews Network. У 2005 році увійшла до складу співзасновників громадської організації «Інститут Медіа Права», яка у 2013 році була перейменована у «Центр демократії та верховенства права». Працювала в організації до середини 2018 року в тому числі на посаді заступника директора та керівника напряму. Є випускницею Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (м. Харків), спеціаліст з правознавства (1997).

Корпоративний секретар — це особа, до функціональних обов'язків якої належить забезпечувати ефективну взаємодію між наглядовою радою та правлінням НСТУ, а також взаємодію НСТУ з акціонером (Держкомтелерадіо) та іншими заінтересованими особами.

Нагадаємо, в інтервю сайту «Детектор медіа» голова наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва сказала, що оскільки Суспільне — це ПАТ «НСТУ», то нам потрібен корпоративний секретар (це має бути людина з юридичною освітою), який є сполучною ланкою між наглядовою й виконавчими органами. 

comments powered by Disqus