Наглядова рада НСТУ затвердила річний план компанії на 2021 рік
Наглядова рада НСТУ затвердила річний план компанії на 2021 рік
Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України затвердила річний план Суспільного мовника на 2021 рік.
Таке рішення наглядова рада прийняла на черговому засіданні, яке відбулося у листопаді. Протокол засідання та текст річного плану НСТУ на 2021 рік опубліковані на корпоративному сайті Суспільного.
У плані йдеться про зростання довіри до всіх платформ Суспільного та рейтингів. Зокрема, у 2021 році планують збільшення середньої частки аудиторії «UA: Перший» (аудиторія 18+, вся Україна) на 15 % у порівнянні із середньою часткою за 2020 рік. Сайт» Суспільне Новини» за планом має мати 5 000 000 переглядів щомісяця на кінець 2021 року.
Член правління НСТУЯрослав Лодигін зазначив, що на кінець 2021 року частка «UA: Першого» становитиме 1 %. Він додав, що вважає такі показники зростання досить значними. Голова правління НСТУ Зураб Аласанія додав, що навіть у разі неповного фінансування Суспільного, правління планує, що частка становитиме не менше 1 %, та сподівається збільшити зростання.
Наступного року планують удосконалення тих проєктів, які були модернізовані чи запущені у попередні роки. Зокрема, зазначено про технічне оснащення «Суспільної студії», яке не вдалося завершити у 2020-му, модернізацію ефірних апаратних, павільйонів та радіостудій.
Із нового – найбільш очікуваним буде запуск проєкту NewsHouse 2.0 на Хрещатику, 26. А також створення медіаактиву «Суспільне діти» і виробництво контенту, який відповідає концепції дитячого мовлення.
У 2021 році має збільшитися виробництво документальних фільмів власного виробницва.
До Дня Незалежності України мають виробити спецпроєкту «Колапс. Як українці розвалили “імперію зла”» (завдання-мінімум – української версії, завдання -максимум – української та міжнародної версій).
Запуск щотижневої аналітичної програми запланований у вересні 2021 року. Зураб Аласанія пояснив, що інформаційне мовлення перебуває в перехідному періоді до запуску Ньюзхаусу. Щотижнева аналітична програма входить в загальну структуру лінійного мовлення. Запуск однієї окремої програми не буде ефективним і не дасть результату.
Також у НСТУ будуть працювати над розробленням платформи бренду «Суспільне».
У НСТУ ставлять перед собою завдання впровадити грейдингову систему оплати праці. За словами члена правління НСТУ Миколи Чернотицького, це відбуватиметься поетапно, триватиме два-три роки та залежатиме від фінансування, яке отримає компанія. До кінця 2020 року правління отримає результати грейдингового дослідження і з 01 січня 2021 року розпочне розробку впровадження цієї системи.
Також пан Чернотицький розповів, що правління готове до різних варіантів і підготувало два окремі плани під різні бюджети. При недостатньому фінансуванні будуть зменшені капітальні видатки, кошти на закупівлю прав, під питанням може опинитися закупівля прав на трансляцію чемпіонату світу з футболу, розглядатиметься зменшення трансляції на середніх хвилях, зменшення видатків на виробництво, зазначено у протоколі засідання НР.
Нагадаємо, NewsHouse 2.0 — це революційно новий центр виробництва новин з ньюзрумом, телестудією, радіостудіями та саундбоксами.
Фото: пресслужби НСТУ