Мітингувальники закликають Суспільного мовника Грузії бути об’єктивним

17:36,
20 Вересня 2012
1533

Мітингувальники закликають Суспільного мовника Грузії бути об’єктивним

17:36,
20 Вересня 2012
1533
Мітингувальники закликають Суспільного мовника Грузії бути об’єктивним
Тисячі людей вийшли на вулиці в Грузії в ніч на 19 вересня після того, як по телебаченню були показані записи тортур і катувань ув'язнених. Протести тривають і зараз. Однак суспільне ТБ цього не висвітлює.

Кадри, на яких зафіксовані кадри знущання над ув'язненими Глданскої в'язниці № 8 у Тбілісі, напередодні були поширені Міністерством внутрішніх справ Грузії. Згодом вони також транслювалися місцевими опозиційними каналами «Маестро» та «9-м каналом» (ТВ-9). Натомість Суспільний мовник Грузії (СМГ) не приділив відповідної уваги цим подіям.

Люди, які зібралися на стихійні мітинги, вимагають притягнути до відповідальності винних і припинити нелюдське ставлення до людей, позбавлених волі.

Окрім будинку канцелярії уряду, мітинги також проходить біля будівлі Суспільного мовника Грузії. У ньому беруть участь правозахисники, представники цивільного сектора та політичних партій. Ці люди закликають суспільний мовник бути об’єктивним та висвітлювати всі події в країні.

У відповідь на ці закиди, дирекція суспільного мовника Грузії опублікувала офіційну заяву про інформаційну політику каналу.

«Суспільний мовник Грузії продовжує виконувати функції покладені на нього законодавством. СМГ пропонує своїм глядачам повну, достовірну та об'єктивну інформацію про всі процеси, відбуваються в країні», – йдеться в ній.

У свою чергу президент Грузії Михаїл Саакашвілі назвав тортури ув'язнених «обурливим актом, спрямованим проти гідності та прав людини» і пообіцяв покарати всіх, хто причетний до цього. «Всі, хто організував і здійснив, хто це допустив, заслуговують найсуворішого покарання і всі вони понесуть це покарання», – заявив Саакашвілі.

Відео можна подивитися за посиланням.

Джерело: Messenger, IA Regnum

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
econo
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду