ВВС розповіла, як стати Нобелевським лауреатом

12:01,
11 Жовтня 2012
2365

ВВС розповіла, як стати Нобелевським лауреатом

12:01,
11 Жовтня 2012
2365
ВВС розповіла, як стати Нобелевським лауреатом
Спеціально до офіційного старту Нобелевського тижня Британська Телерадіомовна Корпорація опублікувала перший в історії рецепт того, яким чином можна стати лауреатом найпрестижнішої міжнародної премії.

Щоб вивести секретну формулу аналітики ВВС спиралися на статистичні дані статевовікових, демографічних та інших характеристик попередніх лауреатів Нобелевської премії.

У підсумку з’ясувалося: щоб отримати медаль Нобеля потрібно бути одруженим 61-річним жителем Сполучених Штатів Америки, святкувати свій День народження навесні, закінчити чи не найпрестижніший у світі Гарвардський університет, не носити окулярів для корекції вад зору і не забуває вчасно голитися.

Відомі на сьогодні лауреати Нобелівської премії 2012 року:

Браян Кобілка (США), лауреат Нобелівської премії з хімії за 2012 рік за дослідження рецепторів-ГТФаз. Професор Стенфордського університету. 57 років. Одружений.

Роберт Лефковіц (США), лауреат Нобелівської премії з хімії за 2012 рік за дослідження рецепторів-ГТФаз. Професор Дюкського університету. 69 років. Двічі одружений.

Сін'я Яманака (Японія), лауреат Нобелівської премії з фізіології та медицини 2012 року за праці в галузі біології розвитку та отримання індукованих стовбурових клітин. Професор Інституту передових медичних наук в Університеті Кіото. 50 років.   

Сер Джон Гердон (Великобритания), лауреат нобелівської премії з медицини за 2012 рік за праці в галузі біології розвитку та отримання індукованих стовбурових клітин. Професор Кембриджського університету. 79 років.

Девід Вайнленд (США), лауреат нобелівської премії з фізики 2012 року за створення проривних технологій маніпулювання квантовими системами. Професор Університету штату Колорадо. 68 років. Одружений.

Серж Арош (Франція), лауреат нобелівської премії з фізики 2012 року створення проривних технологій маніпулювання квантовими системами. Професор Колеж де Франс. 68 років. Одружений. 

Джерело: BBC

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
madhyamam
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду