Журналістів грузинського каналу ПІК підтримали колеги з України та Сербії

14:54,
24 Жовтня 2012
1212

Журналістів грузинського каналу ПІК підтримали колеги з України та Сербії

14:54,
24 Жовтня 2012
1212
Журналістів грузинського каналу ПІК підтримали колеги з України та Сербії
На підтримку телеканалу, який нещодавно було закрито, висловилися Незалежна медіа-профспілка України та Спілка журналістів Сербії.

Журналісти телеканалу «ПІК», Першого Кавказького Інформаційного каналу, який здійснює мовлення російською, повідомили, що збираються провести акцію протесту проти закриття телеканалу перед будівлею парламенту в Кутаїсі завтра, 25 жовтня.

На підтримку телеканалу висловилися Незалежна медіа-профспілка України. «НМПУ стурбована ситуацією, було сказано в заяві медіа-профспілки,  яка склалася через одноосібне рішення Громадського мовника Грузії, який є замовником телеканалу, закрити мовлення для єдиного російськомовного телеканалу на Кавказі, що має альтернативний російському погляд на події в регіоні. На телеканалі демонструвалися заборонені в РФ фільми про Росію, а також об'єктивні фільми про Голодомор в Україні 1932-33 рр.».

ПІК підтримали також Спілка журналістів Сербії (СІНОС), до якої приєдналася Хорватська медіа-профспілка. «Закриття грузинського телеканалу ПІК є втрата не тільки для Грузії, але і для професії, – сказано в заяві балканських колег. – СІНОС пропонує  представникам суспільного мовника Грузії уникати радикальних рішень. Він вважає, що вирішення проблем має відбуватися через діалог. Кожен крок у напрямку вирішення проблеми повинен відбуватися з врахуванням прав журналістів».

Джерело: Комітет Незалежної медіа-профспілки України

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
pik.tv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду