Британська рахункова палата перевірить звільнення на ВВС

11:55,
28 Грудня 2012
1647

Британська рахункова палата перевірить звільнення на ВВС

11:55,
28 Грудня 2012
1647
Британська рахункова палата перевірить звільнення на ВВС
Як з'ясувалося, протягом останніх трьох років високопоставлені співробітники цієї корпорації після звільнення отримували надмірні компенсації, загальна сума яких у 2010 і 2011 роках склала близько 85 мільйонів фунтів стерлінгів (137 мільйонів доларів).

За даними британського видання The Daily Telegraph, в цей період 14 кожен співробітник, що звільнився з високої посади в корпорації, отримав компенсацію більше 300 тисяч фунтів (484 тисячі доларів), ще 194 співробітникам заплатили по 100 тисяч фунтів (понад 161 тисячі доларів). Найбільшу компенсацію виплатили колишньому заступнику генерального директора ВВС Марку Байфорду (Mark Byford) – 949 тисяч фунтів (1,53 мільйона доларів).

На підозріло високі виплати тим, хто звільняється з ВВС, депутати британського парламенту звернули увагу після того, як у листопаді 2012 року пішов у відставку генеральний директор корпорації Джордж Ентвістл (George Entwistle), забравши із собою 450 тисяч фунтів відступних (725 тисяч доларів). Згодом ВВС визнала, що йому належала вдвічі менша сума.

Після того як депутати зацікавилися розмірами відступних ВВС, на ситуацію звернули увагу державні аудитори. Офіційний представник корпорації висловив готовність співпрацювати із рахунковою палатою, а також підкреслив, що при звільненні всі співробітники отримують саме ту компенсацію, яка належить їм згідно з трудовим договором.

Виплати співробітникам, що звільняються з ВВС, і раніше привертали увагу британських ЗМІ – про виплати Байфорду та низці інших колишніх топ-менеджерів газети писали ще навесні 2012 року. У зв'язку з цим корпорація неодноразово піддавалася критиці, пов'язаній, насамперед, з тим, що ВВС фінансується платниками податків і не заробляє на рекламі.

Джерело: The Daily Telegraph

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
telegraph
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду