Суспільний мовник Росії шукає спонсорів через брак державного фінансування

13:12,
27 Травня 2013
2119

Суспільний мовник Росії шукає спонсорів через брак державного фінансування

13:12,
27 Травня 2013
2119
Суспільний мовник Росії  шукає спонсорів через брак державного фінансування
Коштів, виділених телеканалу ОТР з держбюджету, вистачить лиш до вересня 2013 року.

За словами гендиректора телеканалу Анатолія Лисенка, брак фінансування наразі є головною проблемою ОТР. Її вирішення пов’язують зі спонсорською підтримкою проекту. Проте, поки претендентів на роль спонсорів немає. При цьому, ідею залучення інвесторів канал повністю відкидає, адже комерційної реклами на ньому немає і не буде. Про це пан Лисенко повідомив РИА Новости.

«Спонсорів – так. Інвесторів не чекаю. Інвестор вкладає гроші, щоб отримати віддачу. А в нас нема з чого отримати – реклами у нас немає. А спонсорів чекаємо. Сподіваюся, що вони з'являться», – сказав він.

Також гендиректор додав, що люди надсилають кошти на розвиток каналу в рамках акції добровільних пожертвувань у фонд підтримки ОТР. Проте, поки це надто символічні суми, аби якось впливати на ситуацію.

Нагадаємо, Міністр зв'язку та масових комунікацій Росії Микола Нікіфоров заявив, що частину своєї зарплати буде переводити в цей фонд.

Наприкінці минулого року прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв затвердив правила надання федеральних субсидій ОТР, відповідно до яких у 2012 році проект отримав від держави 1,55 млрд рублів, а у 2014 і 2015 роках отримає ще по 1,5 млрд. Але цих коштів недостатньо. За словами Лисенка, майже половина одержаної суми пішла на створення виробничо-технічного комплексу з апаратними, студіями (хоча спочатку передбачалося, що цю базу ОТР передасть телеканал «Зірка»). Крім того, у березні ОТР повернуло 600 млн рублів, взятих у кредит напередодні запуску каналу.

Керівництво суспільного мовника висловлює занепокоєння тим, що кошти мають вичерпатися вже у вересні 2013.

Джерело: РИА Новости, Novostimira.com

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Владимир Астапкович/РИА Новости
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду