Голова Росдруку спростовує фінансову катастрофу на ОТР

14:35,
26 Липня 2013
1554

Голова Росдруку спростовує фінансову катастрофу на ОТР

14:35,
26 Липня 2013
1554
Голова Росдруку спростовує фінансову катастрофу на ОТР
Голова Росдруку Михайло Сеславінський, який нещодавно пожертвував громадському телебаченню Росії 100 тис. рублів, спростував інформацію про фінансові проблеми ОТР.

«Існують проблеми цього року, пов'язані з тим, що істотну частину коштів, передбачену федеральним бюджетом, телеканал на початку року направив на закупівлю обладнання та оснащення телевізійних студій», – розповів чиновник.

При цьому ніякої катастрофи, за словами Сеславінського, немає. За інформацією голови Росдруку, на рахунку ОТР є достатньо коштів для виплати зарплати всім співробітникам до кінця поточного року, а найближчим часом почнуться переговори про надання телекомпанії кредиту. За рахунок кредиту передбачається покрити касовий розрив на закупівлю телевізійного обладнання, який становить близько 300 млн рублів.

23 липня гендиректор громадського телебачення Росії Анатолій Лисенко заявив, що бюджет ОТР «повністю вичерпався». Лисенко пояснив, що надії на існування каналу за рахунок пожертвувань не виправдалися.

«Як будемо далі жити, не знаю», – заявив гендиректор ОТР.

Незабаром після цієї заяви Лисенка Михайло Сеславінський оголосив, що перевів на рахунок ОТР 100 тис. рублів. За його ж власним визнанням, ця сума вдвічі перевершує обсяг пожертвувань, які каналу вдалося зібрати за три місяці роботи.

Громадське телебачення Росії було створено у квітні 2012 року за указом Дмитра Медведєва. На запуск ОТР виділили 1,5 млрд рублів. Повідомлялося також про те, що кредит на суму 600 млн рублів каналу надав «Внешэкономбанк». При цьому про фінансові труднощі гендиректор каналу говорив практично з моменту заснування.

Джерело: Лента.ру

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Денис Вишинський/Коммерсантъ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду