ОТР обіцяє вчасно погасити кредит від «Внешэкономбанка»

11:40,
31 Липня 2013
1768

ОТР обіцяє вчасно погасити кредит від «Внешэкономбанка»

11:40,
31 Липня 2013
1768
ОТР обіцяє вчасно погасити кредит від «Внешэкономбанка»
Як зазначає керівництво каналу, кредит, який надасть «Внешэкономбанк» суспільному телебаченню Росії ОТР, буде погашено своєчасно. Грошей має вистачити до кінця року.

Як повідомив генеральний директор телеканалу Анатолій Лисенко, гроші можуть надійти на рахунок ОТР протягом місяця-півтора. Він зазначив, що кредитних коштів має вистачити до кінця року.

У свою чергу заступник голови Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ Олексій Волін повідомив агентству ИТАР-ТАСС, що «мова, наскільки відомо, дійсно йде про 300 млн рублів, але точні відсотки, терміни кредиту – все це стане відомо, коли вже буде укладено договір».

«Це абсолютно ринкова історія, коли виникає касовий розрив, то кошти позичаються у банку. Якщо говорити про суспільне телебачення Росії, то у нього гарна кредитна історія, тому що перший кредит, який воно отримувало на запуск, був достроково погашений», – зазначив Волін.

«Ми сподіваємося, що два суб'єкта ринку у вигляді телеканалу і банку знайдуть спосіб отримання грошей для того, щоб перекрити касовий розрив, який виникне до кінця цього і на початку наступного року. Найголовніше, що телеканал тепер може існувати виходячи з нормального розвитку сітки, а не із скромних можливостей, на які він був приречений, якби не надійшли гроші», – сказав Волін.

Раніше генеральний директор телеканалу Анатолій Лисенко повідомив, що бюджет ОТР майже повністю вичерпався.

«Легенда про те, що канал може існувати на пожертвування, не виправдала себе», – прокоментував він ситуацію.

На період запуску ОТР державою було виділено 1,5 млрд рублів. Телеканал почав мовлення 19 травня 2013. Передбачалося, що надалі він буде існувати на гроші громадських фондів.

Джерело: ИТАР-ТАСС

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ведомости (на фото: О. Волін)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду