«UA: Перший» у День гідності та свободи покаже тематичні фільми

«UA: Перший» у День гідності та свободи покаже тематичні фільми

10:16,
19 Листопада 2020
2707

«UA: Перший» у День гідності та свободи покаже тематичні фільми

10:16,
19 Листопада 2020
2707
«UA: Перший» у День гідності та свободи покаже тематичні фільми
«UA: Перший» у День гідності та свободи покаже тематичні фільми
21 листопада, у День гідності та свободи, «UA: Перший» покаже три документальні фільми: «Жінки Майдану», «Капелани» та «Революція гідності. Майдан».

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

До сьомої річниці Революції гідності «UA: Перший» покаже:

О 13:25 – першу частину документального фільму «Жінки Майдану». Кожна з них опинилася на майдані з різних причин, та всіх їх об’єднала любов до України: мати, яка опинилася по інший бік барикад від власного сина, дружина, що боролася за майбутнє разом із чоловіком, дівчина, котра знайшла і втратила своє кохання у революції. Всі вони розповідають про події, які назавжди змінили їхні життя та життя всієї країни. Повторний показ відбудеться о 21:25.

О 19:35 – документальну стрічку «Капелани». У фільмі показана історія чотирьох священників, кожен з яких по-своєму допомагає українським бійцям на війні. Щодня їм доводиться рятувати і втішати тих, хто боронить Україну. Кожен зі священнослужителів розповідає власний досвід та причини, чому вони вирішили покинути службу у цивільному житті й стати духовними наставниками для воїнів на передовій.

О 22:25 – документальний проєкт «Революція гідності. Майдан». Листопад 2013 року назавжди змінив українців. Усі незгодні з тодішньою антиєвропейською політикою влади вийшли на мирний протест, але натомість були побиті силовиками. З того розпочалося тримісячне криваве протистояння за Україну майбутнього. У документальному фільмі розповідається, з чого розпочалася Революція Гідності, що насправді відбулося на майдані та якою ціною українці вибороли свободу.

Нагадаємо, 28 листопада на «UA: Першому» відбудеться прем’єра документального фільму власного виробництва «Діти Великого голоду» про Голодомор в Україні 1932–1933 років.

Фото: скріншот відео з фотовиставки «Жінки Майдану» з YouTube 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду