Станіслав Мєдвєдєв із «Країною пісень» став номінантом медіапремії  Adami -2020

Станіслав Мєдвєдєв із «Країною пісень» став номінантом медіапремії Adami -2020

18:35,
15 Жовтня 2020
1327

Станіслав Мєдвєдєв із «Країною пісень» став номінантом медіапремії Adami -2020

18:35,
15 Жовтня 2020
1327
Станіслав Мєдвєдєв із «Країною пісень» став номінантом медіапремії  Adami -2020
Станіслав Мєдвєдєв із «Країною пісень» став номінантом медіапремії  Adami -2020
Програма «Країна пісень», яку продюсував виконавчий продюсер творчого об’єднання розважального мовлення суспільного телеканалу «UA: Перший» Станіслав Мєдвєдєв, потрапила до номінації «Розважальний контент» (for TV-Entertainment (Fiction)) медіапремії ADAMI-2020.

14 жовтня в ефірі Грузинського суспільного мовника були оголошені номінанти міжнародного конкурсу  Adami  Media Prize 2020.

Про це повідомляє пресслужба Суспільного. 

У 2020 році мовники, кінематографісти і журналісти з країн Східного партнерства ЄС (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) подали понад 300 заявок на конкурс  Adami  Media Prize 2020.

Представники України стали номінантами у двох категоріях – Станіслав Мєдвєдєв із «Країною пісень» в області культурно-розважальних програм і фільмів та Ірина Кипоренка з документальним фільмом «Казка про переправу» в області молодий  Adami  Adami Online Prize. Наразі Ірина Кипоренко працює продюсеркою Одеської філії Суспільного. Вона почала знімати цей фільм ще до того, як прийшла на Суспільне.

За словами Станіслава Мєдвєдєва, над програмою «Країна пісень» працювали усі учасники творчої групи: редактори, режисери, сценаристи, ведучі.

«Під час створення проєкту ми не планували брати участі в конкурсі, однак те, що проєкт відзначили з-поміж трьохсот заявників із шести країн, безперечно, усіх нас надихає. Адже це чудова нагода ще раз сказати: українці — щирі, доброзичливі люди з багатою культурною спадщиною; ми пам'ятаємо, хто ми такі, що нам довелося пережити в боротьбі за самоідентифікацію і як цю пам'ять зберегти», –  цитує його слова пресслужба Суспільного.

Переможців оголосять у міжнародному прямому ефірі 10 грудня.

Медіапремія  Adami є найвизначнішою премією у сфері засобів масової інформації в регіоні Східного партнерства Європейського Союзу (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна).

Премію Adami започаткували 2015 року для мовників і продюсерів аудіовізуальних ЗМІ, режисерів, журналістів, які висвітлюють теми культурного різноманіття, толерантності й міграції.

Нагадаємо, цього року на суспільному телеканалі «UA: Перший» вийшла нова фольклорна музична програма «Країна пісень». Ведучі Іванка Червінська та Сергій Фоменко, мандруючи країною, збирають автентичні пісні й розповідають унікальні історії про їх виконавців.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду