«Спільнобачення»: перевага проекту – у відсутності стереотипів
«Спільнобачення»: перевага проекту – у відсутності стереотипів
Першим питанням було: «В чому нагальність реалізації проекту?». Відповідала на нього маркетолог і підприємець Олександра Толмачова.
Також своє бачення висловив маркетолог Дмитро Левицький: «Нам всім не вистачає трьох “наріжних каменів”, на які ми маємо спиратися. По-перше, нам бракує якісної інформації, по-друге, якісної аналітики, по-третє, обміну досвідом. Нам не вистачає візії: що ми хочемо, куди ми мусимо йти, яке місце ми хочемо посісти у світі», – маючи на увазі, що «Спільнобачення» має стати кроком до вирішення проблем.
На друге питання: «Які переваги у "Спільнобачення"?», – відповів інший учасник команди – директор консалтингової фірми Віктор Кожевніков.
«Ми з самого початку відмовляємося від стереотипів, притаманних всім медіапроектам і створюємо свої власні правила. Саме це є шляхом до успіху в будь-якій діяльності: відсутність стереотипів. "Спільнобачення" стане інформаційним котлом, в якому шляхом взаємообміну і взаємозбагачення учасників громадянського суспільства створюється і реалізується ідея якісно нової України. Саме такий проект – сучасний, незалежний і цікавий – здатний сприяти донесенню ідей, сформованих інтелектуальною елітою України, до громадян, донести, що активний громадянин не є одинаком в нашій країні. Нас багато, і разом ми можемо набагато більше ніж поодинці», – зазначив пан Кожевніков.
Джерело: Спільнобачення