Марнотратство на BBC псує відносини між керівництвом і персоналом

12:36,
29 Серпня 2013
2363

Марнотратство на BBC псує відносини між керівництвом і персоналом

12:36,
29 Серпня 2013
2363
Марнотратство на BBC псує відносини між керівництвом і персоналом
Генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall) заявив, що повністю розуміє гнів співробітників через скандал, пов’язаний із завеликими виплатами топ-менеджменту, і бачить «жахливу прірву» між ними, але в той же час захищає політику високих зарплат для «потрібних людей».

Гендиректор сказав, що розуміє обурення і гнів працівників через вихідні виплати, що складають у сумі мільйони фунтів, але відстоює необхідність високих доходів найвищого керівництва, включаючи, наприклад, директора зі стратегії Джеймса Парнелла (James Purnell) із зарплатою £295 тис., і нещодавно призначеного директора BBC News Джеймса Хардінга (James Harding), який отримуватиме £340 тис.

Сам Холл отримує £450 тис. на рік, що значно менше, ніж сума, яку отримував його попередник Марк Томпсон (Mark Thompson). Холл – колишній виконавчий директор Королівського оперного театру, до роботи в BBC приступив у квітні 2013.

«Я дійсно хочу виправити цю ситуацію, що склалась у стосунках між керівництвом BBC і людьми, які тут працюють, які роблять дуже важку роботу день у день, які роблять дивовижні речі. Я концентруюся на тому, щоб якомога швидше вирішити це конкретне питання. Але також я хочу, щоб усі переконалися, що ми платимо гроші дійсно важливим людям. Ви можете запитати, і це ваше право, яку зарплату отримує Джеймс Парнелл. Проте я одразу маю вас попередити, що він робить фантастичну роботу», – сказав Холл.

Нагадаємо, депутати британського парламенту звинуватили суспільного мовника в марнотратстві та халатності, оскільки протягом останніх років корпорацією було витрачено більш ніж £60 млн тільки у вигляді вихідних виплат топ-менеджерам, не враховуючи їхніх зарплат. У більшості випадків суми перевищують умови договору.

Генеральний секретар Національної спілки журналістів Великобританії, сказав, що основна і досить стара проблема BBC – це саме ці великі зарплати керівництва в той час, як журналісти страждають від скорочень.

«Ми маємо поставити точку в цій історії, щоб далі дивитися в майбутнє з упевненістю. Я сподіваюсь, це станеться скоро», – додає Холл.

Джерело: The Guardian
 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
BBC (на фото: Т. Холл)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду