Закупний продукт на Суспільному має омолодити аудиторію і залучити більше жінок
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Закупний продукт на Суспільному має омолодити аудиторію і залучити більше жінок
Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» сказала Олена Сікан, яка із Суспільним співпрацює як експерт із закупівлі за відповідною угодою.
Вона зазначила, що за психотипом серед глядачів закупних слотів має стати більше новаторів, соціально активних і цілеспрямованих.
«Наше завдання — придбати зарубіжний контент, актуальний, сучасний і цікавий для аудиторії (ядро — 35–50 років). Закупний контент також має працювати на імідж Суспільного в оновленому післяребрендинговому форматі. Ми зараз не орієнтуємося на аудиторію гедоністів (задоволення і розваги), це більшою мірою роблять комерційні канали. Ми ж хочемо знайти такий продукт, який не лише розважатиме, а й включатиме мозок, спонукатиме аналізувати, дізнаватися щось нове та діяти», – сказала Олена Сікан.
За її словами, Суспільному цікаві драми про складні жіночі долі, історичні постаті, наприклад, як уже добрі знайомі глядачеві «UA: Першого» серіали італійського виробництва «Еліза» і «Дама під вуаллю».
«Щодо документальних проєктів — це будуть фільми-біографії, як-от про Патріка Свейзі, Брюса Лі, Ататюрка, королівські європейські сім’ї. Придивляємося й до сучасного контенту в жанрі ретро, в HD-якості, відзнятого за останні п’ять років. Також серед наших закупок — цикли "Наука та інновації", "Астероїди та галактики", 2Мозок і я", "Школа 4.0". Також ми закуповуємо і класичну музику — світові хіти. Наприклад, трансляції симфонічних оркестрів, Віденської опери…», – зазначила пані Сікан.
Вона додала, що в ефірі Суспільного у 2020 році будуть документалки про новітні технології (з цікавою графічною візуалізацією), про моду (історія відомих дизайнерських будинків Італії та Франції), сучасні підходи до навчання у школах, користь та шкоду сучасної косметології тощо, реаліті-шоу про стосунки, які успішно працюють на телеканалах інших країн світу, зокрема як адаптації формату, та дають ефект «підглядання» за сімейним буденним життям інших країн, їхніми цінностями та проблемами.
Також відомо, що контент Discovery на Суспільному залишається і розшириться. Серед нього фільми про диких тварин, які наразі виходять на «UA: Першому» у вечірньому праймі після новин і «Теми дня» о 19:25.
Як писав «Детектор медіа», впродовж 2019 року «UA: Перший» втратив за рік частину жіночої аудиторії. У топі «UA: Першого» опинялися документальні фільми про тварин, біатлон, футбол, «Євробачення» і трохи власних проєктів (новини, проєкт з Майклом Щуром, «Схеми» та «Наші гроші»).
Фото: скріншот документального фільму «Мегаполіс» на «UA: Першому»