На Суспільному розшириться контент Discovery

На Суспільному розшириться контент Discovery

16:39,
31 Січня 2020
3102

На Суспільному розшириться контент Discovery

16:39,
31 Січня 2020
3102
На Суспільному розшириться контент Discovery
На Суспільному розшириться контент Discovery
Контент Discovery, серед якого фільми про диких тварин, на Суспільному залишається і розшириться.

Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» сказала Олена Сікан, яка із Суспільним співпрацює як експерт із закупівлі за відповідною угодою.

Наталія Данькова запитала у неї, чи залишаться фільми про диких тварин, які нині переважно займають позиції в топах «UA: Першого».

«Так, звісно. Це контент Discovery. Він залишається і розшириться», – сказала Олена Сікан.

За її словами, Суспільне уже придбало чотири пакети європейських студій, які наразі проходять адаптацію. В ефірі  «UA: Першого, «UA: Культури», всіх регіональних каналів (філій Суспільного) та «UA: Криму» закупний продукт з’явиться в 2020 році. Він готуємо для вечірнього прайму в будні та для вікенду. 

Олена Сікан зазначила, що для Суспільного закуповує драматичні костюмовані серіали, кінопоказ, документальні програми (історія, наука, технології, освіта, мистецтво, дизайн тощо), дитячі програми. На даний момент вона з Суспільним закуповує серію фільмів «Грецькі міфи» у провідних європейських студій.

Нагадаємо, у 2018 році  в сітках регіональних суспільних мовників з’явилися нові уніфіковані лінійки фільмів, серіалів та документалістики.

Як писав «Детектор медіа», впродовж року у топі «UA: Першого» опинялися документальні фільми про тварин, біатлон, футбол, «Євробачення» і трохи власних проєктів (новини, проєкт з Майклом Щуром, «Схеми» та «Наші гроші»). Вдалим рішенням було придбання прав на показ молодіжного чемпіонату світу з футболу, перемогу в якому здобула збірна України. Якщо згадати серіали, то «UA: Перший» транслював досить різнорідний продукт – від італійської мелодрами «Еліза» на початку року, до норвезького фантастично-політичного серіалу «Окуповані» та «Бюджетників» власного виробнцтва.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду