Команда Суспільного виграла пітчинг Держкіно з фільмом про міста-привиди

Команда Суспільного виграла пітчинг Держкіно з фільмом про міста-привиди

11:38,
15 Жовтня 2019
4203

Команда Суспільного виграла пітчинг Держкіно з фільмом про міста-привиди

11:38,
15 Жовтня 2019
4203
Команда Суспільного виграла пітчинг Держкіно з фільмом про міста-привиди
Команда Суспільного виграла пітчинг Держкіно з фільмом про міста-привиди
Вихід неігрового фільму «Україна за кадром» про міста-привиди запланований на червень 2020 року. Сума бюджету становить 1,6 мільйона гривень.

10 жовтня Рада з державної підтримки кінематографії затвердила перелік переможців Дванадцятого конкурсного відбору кінопроєктів, серед яких є фільм «Україна за кадром», поданий командою Суспільного мовлення. Про це повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

До команди ТОВ «Бозонфілм», яка подавала кінопроєкт на творчий конкурс, увійшли продюсер фільму виконавчий продюсер «UA: Культура» Лук’ян Галкін, виконавча продюсерка «UA: Суспільне мовлення», продюсерка фільму Олександра Костіна та головний режисер телеканалу «UA: Культура», режисер фільму Владислав Васильченко.

Стрічка «Україна за кадром» складатиметься із серії новел-спостережень про українські міста-привиди, які припиняють розвиватися через закриття підприємств. Кожна із семи новел розповідатиме про різні міста: Цукроварів, Красногорівку, Прип’ять та Орбіту, Любеч-1, острів Первомайський, Степногірськ і Буркут.

Головними героями стануть мешканці міст, які демонструють оптимізм та іронію.

Владислав Васильченко розповів, що жанр фільму — іронічна комедія, у якій ітиметься не про негаразди, а про їхнє подолання.

«Це моя перша режисерська робота, що виграла пітчинг. Конкурувати цьогоріч довелося із чималою кількістю досвідчених режисерів, і висока оцінка нашого проєкту довела, що кропітка підготовча робота, яка тривала понад пів року, не була марно», – сказав він.

За словами режисера, «фільм буде в ефірі Суспільного, адже його теми й проблематика близькі до місії Суспільного: ми розкриваємо та досліджуємо залаштунки України. Життя мешканців міст, яких немає на мапі, через телеекрани буде донесене до кожного регіону країни».

Пізніше творці планують зробити телесеріальну версію фільму та випустити фотокнигу в межах проєкту. Продюсери презентуватимуть проєкт на індустріальних платформах міжнародних кінофестивалів.

За результатами другого етапу конкурсного відбору, до переліку кінопроєктів-переможців були включені кінопроєкти, які за результатами оцінювання експертів отримали середній бал не менш як 35 балів.  Переможцями Дванадцятого конкурсного відбору стали 34 проєкти.

«Детектор медіа» детально описував проєкти, представлені у першийдругийтретійчетвертий та п'ятий дні 12-го пітчингу.

фото: Андрій Чернега, сайт gazeta.ua

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду