Суспільне телебачення Росії отримає кредит у 250 млн рублів

13:51,
22 Вересня 2013
2089

Суспільне телебачення Росії отримає кредит у 250 млн рублів

13:51,
22 Вересня 2013
2089
Суспільне телебачення Росії отримає кредит у 250 млн рублів
«Внешэкономбанк» прокредитує ОТР. Кредит становить 250 млн рублів, гроші виділяються до весни наступного року, коли кредитні ресурси будуть заміщені бюджетними коштами. Про це повідомив голова банку Володимир Дмітрієв за підсумками засідання наглядової ради.

«Було схвалено ряд проектів у сфері благодійності. Зокрема, було прийнято рішення про виділення громадському телебаченню бридж-кредитування в розмірі 250 млн рублів», – зазначив пан Дмітрієв.

Гендиректор ОТР Анатолій Лисенко раніше заявляв, що з наступного року одним із джерел фінансування суспільного телебачення Росії може стати спонсорська реклама.

«На пожертви існувати неможливо. Цього року ми почали працювати, коли вже всі кошти були розподілені. На наступний рік розраховуємо, що з'явиться і спонсорська реклама», – сказав Лисенко.

За його словами , телеканал намагатиметься слідувати рекомендаціям Мінкомзв'язку: існувати на ті кошти, які виділяються державою.

«У нас коштів не вистачало з однієї причини – вони пішли на створення технічної бази. Тепер база є, і ми думаємо , як вкластися у виділені кошти», – зазначив глава ОТР .


Нагадаємо, телеканал почав мовлення 19 травня 2013. На період запуску державою було виділено 1,5 млрд рублів. Передбачалося , що надалі він буде існувати на гроші громадських фондів. 23 червня Анатолій Лисенко повідомив, що кошти в бюджеті суспільного телебачення закінчилися, через що мовник був змушений просити кредит. «Внешэкономбанк» погодився дати кредит, але тоді мова йшла про 300 млн рублів, і перерахувати їх обіцяли до вересня.

Джерело: ИТАР-ТАСС

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tutoboev.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду