На Суспільному до 20 серпня триває прийом заявок на нацвідбір у дитячому «Євробаченні-2018»
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На Суспільному до 20 серпня триває прийом заявок на нацвідбір у дитячому «Євробаченні-2018»
Суспільне мовлення до 20 серпня приймає заявки на національний відбір для участі України у дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2018».Про це йдеться на сайті Suspilne.media.
Для цього треба:
1. Заповнити онлайн-заявку на junior.eurovision.ua
2. Додати відеозапис, де учасник виконує пісню у супроводі записаної інструментальної фонограми, без бек-вокалу.
Важливо: тривалість композиції не повинна перевищувати трьох хвилин, а також пісня не повинна комерційно видаватися, публікуватися або виконуватися публічно (слова чи музика) до 1 травня 2018 року.
3. Додати відеозапис візитівки, де треба відповісти на запитання: «Що для тебе перемога?» і «Що для тебе Україна?», а також за бажанням розповісти про себе, свою родину, рідний край та захоплення.
Відеозаписи на участь в онлайн-відборі можуть бути знятими на телефон, професійна зйомка необов’язкова.
Серед усіх учасників, що зареєструвалися у першому відбірковому етапі, кваліфіковане журі обере 10 фіналістів, які будуть змагатися в онлайн-голосуванні за звання переможця та можливість представити Україну на дитячому «Євробаченні-2018».
Подати заявку на участь можна на офіційному сайті junior.eurovision.ua
Докладніше ознайомитися з умовами участі у національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2018» можна у Положенні про конкурс.
Нагадаємо, діти віком від 9 по 14 років з 3-го по 20 серпня можуть подавати онлайн-заявки на участь у національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2018», який пройде 25 листопада у Мінську (Білорусь).
9 липня у НСТУ заявили, що вперше з 2006 року Україна не має можливості відправити свого представника на щорічний телевізійний конкурс – дитяче «Євробачення». Причиною відмови від участі у пісенних змаганнях є недофінансування на 50 % Національної суспільної телерадіокомпанії України, яка як член Європейської мовної спілки щороку забезпечує участь України в «Євробаченні».
Україна все-таки вирішила брати участь у дитячому «Євробаченні».