Російська партія «Яблуко» хоче допомогти Суспільному телебаченню Росії

16:53,
28 Січня 2014
2317

Російська партія «Яблуко» хоче допомогти Суспільному телебаченню Росії

16:53,
28 Січня 2014
2317
Російська партія «Яблуко» хоче допомогти Суспільному телебаченню Росії
Партія «Яблуко» звернулася до керівництва країни з проханням допомогти у вирішенні фінансових проблем ОТР: її лідер Сергій Мітрохін направив президенту РФ відповідний лист.

Про це повідомляє прес-служба «Яблука».

«Ситуація з телебаченням в нашій країні не найкраща. У Росії мало телеканалів, що висвітлюють події неупереджено і з різних точок зору. ОТР – один із них, тому будь-яка спроба виправити ситуацію у цій сфері повинна вітатися владою і суспільством», – цитує прес-служба партії слова Мітрохіна.

На минулому тижні в Громадській палаті Російської Федерації відбулися слухання щодо перспектив розвитку та проблем ОТР. Зокрема, генеральний директор ОТР Анатолій Лисенко розповів про фінансові проблеми каналу і заявив, що в найближчі місяці, можливо, доведеться скоротити штат співробітників наполовину. Він звернувся до членів ГП з проханням посприяти каналу.

З ідеєю створити в Росії громадське телебачення виступив прем'єр Дмитро Медведєв. Наприкінці грудня 2011 року, будучи ще президентом країни , в посланні Федеральним зборам він запропонував розглянути це питання.

Влітку 2013 року Лисенко повідомив, що бюджет телеканалу майже вичерпався і шляхів вирішення цієї проблеми поки немає. Голова Росдруку Михайло Сеславінський особисто пожертвував телеканалу 100 тис. рублів, але Лисенко заявив, що ці кошти не врятують ОТР. Деякі експерти висловлювали думку, що на ОТР чекає сумна доля, оскільки у його фінансовій підтримці не зацікавлене ні суспільство, ні влада. Пізніше «Внешэкономбанк» виділив ОТР кредит у розмірі 250 млн рублів до весни 2014 року, коли вони будуть заміщені бюджетними грошима.

Джерело: РИА Новости

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
pravmir.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду