«UA: Перший» у День Незалежності покаже ролики про іноземців, які переїхали жити в Україну (ВІДЕО)

«UA: Перший» у День Незалежності покаже ролики про іноземців, які переїхали жити в Україну (ВІДЕО)

14:46,
22 Серпня 2017
2787

«UA: Перший» у День Незалежності покаже ролики про іноземців, які переїхали жити в Україну (ВІДЕО)

14:46,
22 Серпня 2017
2787
«UA: Перший» у День Незалежності покаже ролики про іноземців, які переїхали жити в Україну (ВІДЕО)
«UA: Перший» у День Незалежності покаже ролики про іноземців, які переїхали жити в Україну (ВІДЕО)
До Дня Незалежності, 24 серпня, «UA: Перший» підготував цикл міжпрограмних роликів «Вірю в Україну» про іноземців, які свідомо переїхали в Україну.

Міжпрограмні ролики транслюватимуться в ефірі телеканал протягом цього святкового дня, передає прес-служба «UA: Першого».

У роликах покажуть, як іноземці в Україні працюють, створюють родини, відкривають власний бізнес і долають ті самі проблеми, з якими стикається кожен з українців. «У них різні професії – від композитора до бібліотекаря, але об’єднує їх одне – вони щиро вірять в Україну та її безмежні можливості», – анонсують на телеканалі.

Перші ролики «Вірю в Україну» опубліковані на сайті телеканалу. 

Нагадаємо, що протягом дня, 24 серпня, в епіцентрі подій на Майдані Незалежності працюватиме виїзна студія «UA: Першого», звідки телеканал вестиме марафон «Україна 26». Телемарафон стартує о 08:45. Розмову з гостями у ранковій студії вестиме Андрій Куликов, а увечері – Дмитро Хоркін.

«UA: Перший» вестиме пряму трансляцію параду з нагоди Дня Незалежності України під назвою «Зродились ми великої години», початок о 09:45. Парад коментуватиме Юрій Макаров.

До Дня Незалежності «UA: Перший» підготував три документальних фільми із циклу «Дисиденти», які можна буде побачити на телеканалі упродовж тижня.

24 серпня на «UA: Першому» покажуть ряд фільмів і програм:

11:15 – документальний фільм «Генічеськ» про те, як український корабель тікав із Криму від «зелених чоловічків». Дві доби у відкритому морі з екіпажем маленького, але гордого корабля, провів документаліст «Громадського телебачення» Богдан Кутєпов.

12:05 – документальна стрічка «Українська рапсодія». Упродовж кількох днів українським і шведським журналістам вдалося спостерігати за процесом народження унікального аудіоальбому на шведській студії BIS Records, а також – спілкуватися з учасниками проекту, де українську класику грають європейські музиканти.

12:45 – спеціальний випуск «Фольк-music». У програмі буде ексклюзивний виступ гурту Mad Heads з піснею «Україна – це ми». Також Національний хор України імені Григорія Верьовки виконає козацьку пісню «Розпрягайте хлопці коні», а український француз Поль Мандоліз заспіває відому на увесь світ народну пісню «Ніч яка місячна». Гімн України у цей визначний день також зазвучить по-новому – його заспіває уманський хор «Хлібодари».

14:10документальна стрічка «Кардинал Любомир Гузар». Фільм засновано на інтерв’ю кардинала Любомира Гузара, яке було записано у лютому 2014 року. Блаженніший висловлював свою думку з приводу багатьох питань, актуальних як для сучасного українського суспільства, так і для світової спільноти.

14:45 – спеціальний випуск програми «Розсекречена історія». Відомі історики говоритимуть про те, хто такі українці, чим принципово відрізняються від інших «братніх» народів і навіщо вони потрібні.

17:05художній фільм режисера Тараса Химича «Жива». Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв’язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі.

18:55 – документальний фільм Богдана Жодлака «Первісний авангард» про те, як від простої очеретини українська музика трансформувалася до великого оркестру з десятками інструментів. Одним із героїв фільму став художній керівник Національного оркестру народних інструментів, диригент Віктор Гуцал, який провів відкриту репетицію єдиного у світі оркестру з 70-ти народних інструментів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду