Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ

Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ

11:12,
18 Липня 2017
4284

Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ

11:12,
18 Липня 2017
4284
Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ
Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ
Михайло Шматов обійняв посаду директора дирекції по роботі з філіями Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Михайло Шматов працює у команді члена правління НСТУ Миколи Чернотицького, який відповідає за напрям роботи з філіями.

Раніше Михайло Шматов очолював Кримську ДТРК. Після анексії Криму він переїхав до Києва. Під керівництвом Михайла Шматова 1 жовтня 2015 року відбувся запуск «Мультимедійної платформи іномовлення України». Замість супутникового телеканалу УТР в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19,  а також в інтернеті на власному каналі в YouTube.

На початку травня він звільнився за угодою сторін з посади генерального директора каналу іномовлення UATV і перейшов працювати у НТКУ.

З 23 травня 2016 року по 22 травень 2017 року Михайло Шматов був заступником генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ). Він відповідав за співпрацю з регіональними мовниками – філіями НТКУ. З травня до липня 2017 року працював тимчасово виконуючим обов’язків директора виконавчого НСТУ.

3 липня цю посаду обійняв Олександр Лієв, який прийшов у НСТУ на запрошення голови правління Зураба Аласанії.

Нагадаємо, до штатного розпису Національної суспільної телерадіокомпанії з 15 червня введено 18 посад керівного складу, посадовий оклад яких становитиме 43 200 грн. (до оподаткування). А саме: виконавчий директор , директор з економіки, фінансовий директор, директор дирекції з управління активами, директор дирекції по роботі з персоналом, директор дирекції зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, директор дирекції по роботі з філіями, директор юридичної служби, директор дирекції програм, генеральний продюсер телебачення, генеральний продюсер радіо, генеральний продюсер цифрових платформ, генеральний продюсер інформаційного мовлення, генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення, генеральний продюсер просвітницького мовлення, генеральний продюсер розважального мовлення, генеральний продюсер.

Фото Олексія Темченка.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду