Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ

Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ

11:12,
18 Липня 2017
4084

Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ

11:12,
18 Липня 2017
4084
Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ
Михайло Шматов очолив дирекцію по роботі з філіями НСТУ
Михайло Шматов обійняв посаду директора дирекції по роботі з філіями Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Михайло Шматов працює у команді члена правління НСТУ Миколи Чернотицького, який відповідає за напрям роботи з філіями.

Раніше Михайло Шматов очолював Кримську ДТРК. Після анексії Криму він переїхав до Києва. Під керівництвом Михайла Шматова 1 жовтня 2015 року відбувся запуск «Мультимедійної платформи іномовлення України». Замість супутникового телеканалу УТР в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19,  а також в інтернеті на власному каналі в YouTube.

На початку травня він звільнився за угодою сторін з посади генерального директора каналу іномовлення UATV і перейшов працювати у НТКУ.

З 23 травня 2016 року по 22 травень 2017 року Михайло Шматов був заступником генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ). Він відповідав за співпрацю з регіональними мовниками – філіями НТКУ. З травня до липня 2017 року працював тимчасово виконуючим обов’язків директора виконавчого НСТУ.

3 липня цю посаду обійняв Олександр Лієв, який прийшов у НСТУ на запрошення голови правління Зураба Аласанії.

Нагадаємо, до штатного розпису Національної суспільної телерадіокомпанії з 15 червня введено 18 посад керівного складу, посадовий оклад яких становитиме 43 200 грн. (до оподаткування). А саме: виконавчий директор , директор з економіки, фінансовий директор, директор дирекції з управління активами, директор дирекції по роботі з персоналом, директор дирекції зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, директор дирекції по роботі з філіями, директор юридичної служби, директор дирекції програм, генеральний продюсер телебачення, генеральний продюсер радіо, генеральний продюсер цифрових платформ, генеральний продюсер інформаційного мовлення, генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення, генеральний продюсер просвітницького мовлення, генеральний продюсер розважального мовлення, генеральний продюсер.

Фото Олексія Темченка.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду