«UA: Перший» відмовився від прямих трансляцій засідань Кабміну

«UA: Перший» відмовився від прямих трансляцій засідань Кабміну

11:50,
7 Липня 2017
3749

«UA: Перший» відмовився від прямих трансляцій засідань Кабміну

11:50,
7 Липня 2017
3749
«UA: Перший» відмовився від прямих трансляцій засідань Кабміну
«UA: Перший» відмовився від прямих трансляцій засідань Кабміну
Телеканал «UA: Перший» відмовився транслювати засідання Уряду. Раніше на телеканалі можна було в прямому ефірі дивитися усі засідання Кабінету міністрів України.

Про це сайту «Суспільне мовлення» сказав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

«Три дні безперервно мене питають, де трансляція з Кабміну. Представники Уряду ні на чому не настоюють, не погрожують, просто питають, чому ми припинили трансляцію. Що я не відповідав би, вони запитують: "Де трансляція?" Кажу, що більше її не буде.  Пояснюю, що якщо на засіданні скажуть щось цікаве, воно точно з’явиться в ефірі "UA: Першого". Редактор дивиться на YouTube трансляцію засідання. Якщо щось цікаве чує, то відразу підуть заставки, брейкін ньюс (гарячі новини – Ред.) і поїхали в ефір. Нема проблем. Та їм треба, щоб засідання показували від початку до кінця. Привчаємо до іншого», – сказав Зураб Аласанія.

Він додав, що дзвінки від представників влади досі продовжуються. До створення НСТУ Зураб Аласанія 2,5 роки керував телерадіокомпанією. За цей час їм стало зрозуміло, що він нього нічого не доб’ються . «Вони трішки розгубилися. Кому дзвонити? Починають дзвонити членам правління, які є новими людьми і  не розуміють, хто це телефонує, що відбувається», – зазначив Зураб Аласанія. 

Нагадаємо, народні депутати, особливо мажоритарники, скаржаться на те, що не отримують свої звичні 20 хвилин ефіру на регіональних філіях ПАТ «НСТУ», колишніх ОДТРК. Експерти кажуть, що відповідно до закону,  про Суспільне мовлення,  НСТУ не зобов’язана висвітлювати діяльність органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб. Зобов’язання Суспільного телебачення і радіомовлення України щодо поширення повідомлень органів влади визначаються виключно Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» і обмежується екстреними повідомленнями і новорічним привітанням.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду