Олег Наливайко: Пріоритетами є створення суспільного мовлення і роздержавлення преси

10:40,
20 Березня 2014
1698

Олег Наливайко: Пріоритетами є створення суспільного мовлення і роздержавлення преси

10:40,
20 Березня 2014
1698
Олег Наливайко: Пріоритетами є створення суспільного мовлення і роздержавлення преси
Першочергові пріоритети для українського суспільства у медійній галузі - проведення реформи державного телерадіомовлення шляхом створення суспільного і роздержавлення друкованої преси. Про це йшлося під час робочої зустрічі представників руху «Стоп цензурі!» з новопризначеним головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком, що відбулася 19 березня.

Учасники зустрічі обговорили питання, що у компетенції Держкомтелерадіо: зокрема щодо невідкладного внесення змін до статутів державних телерадіокомпаній, щодо принципів діяльності та запровадження наглядових рад, щодо конкурсного порядку визначення і прозорого призначення керівників НТКУ, НРКУ.

Також зупинились на питаннях оптимізації діяльності ОДТРК, а саме залучення представників громадських організацій для виробництва контенту в регіонах; діяльності державної інформаційної агенції «Укрінформ», діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (її фінансування відбувається через Держкомтелерадіо), Книжкової палати, програми підтримки книговидання, переформатуванні колегії Держкомтелерадіо.

Крім того представники руху наголосили на необхідності реформування іномовлення. «Україна останні роки майже не приділяла уваги висвітленню суспільно-політичних подій для закордонної аудиторії, в той же час антиукраїнська пропаганда ефективно реалізується в багатьох країнах світу. Необхідне якнайшвидше переформатування каналів, що мовлять на іноземну аудиторію», - зазначив директор Інституту медіа права Тарас Шевченко.

Учасники руху «Стоп цензурі!» запропонували свою допомогу у виробленні стратегічних завдань Держкомтелерадіо і домовилися про наступну зустріч наприкінці березня.є

Джерело: Телекритика

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
http://2000.net.ua/
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду