У Краматорську та Луцьку стартував проект міжредакційних обмінів філій НСТУ
У Краматорську та Луцьку стартував проект міжредакційних обмінів філій НСТУ
Цього тижня протягом чотирьох днів журналісти телеканалу «До ТеБе» працюють у Луцьку, а представники «Нової Волині» - у Краматорську (Донецька область). Проте географія відряджень не обмежується лише обласними центрами. Волиняни вже побували у Волновасі (Донецька область), зустрілися із земляками, що служать на Донбасі, а у Мар᾽їнці (Донецька область) стали свідками чергового обстрілу міста російськими бойовиками.
Програма перебування донеччан на Волині не менш цікава. Зокрема, вже відбулись зустрічі з переселенцями, що нині мешкають у Луцьку. До речі, Луцьк є містом-побратимом Волновахи, тому і темі реалізації спільних проектів між цими містами журналісти теж приділили увагу.
«Ідея проекту "Спільне суспільне" виникла у нас з моєю волинською колегою Ольгою Куліш майже одночасно, і ця ідея, насправді не випадкова. Всі колишні державні ТРК наразі об᾽єдналися у суспільне мовлення. В кожній компанії є чому повчитися, у кожному регіоні є на що подивитися. Фахівці суспільного повинні мати широкий кругозір. Для цього потрібно рухатися. Поїздки мають надихати на нові творчі кроки. От, власне, ці тези і формують мету нашого проекту», - розповів директор філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» Віктор Підлісний.
Перехресні відрядження донецьких та волинських журналістів триватимуть до неділі, а вже з нового тижня глядачі телеканалів «До ТеБе» та «Нова Волинь» побачать ексклюзивні репортажі зі Сходу та Заходу України. Організатори проекту впевнені, що зробили ще один крок до єднання країни, цього разу – інформаційного, і планують здійснити міжредакційні обміни з іншими філіями суспільного телебачення.
Нагадаємо, «UA: Перший» запустив ранкову програму «Про Україну», побудовану на сюжетах філій НСТУ. Головна мета ранкового шоу «Про Україну!» – розповісти, чим живе не лише Київ, а вся Україна, показати українські міста зсередини.
З січня телеканал почав мовити о 09:00 кулінарним проектом «Україна на смак», який складається з програм філій НСТУ. Для програми відбирають найкращі, найсильніші, найякісніші програми, які виробили регіональні мовники, їх поставили в одну лінійку під загальною назвою «Україна на смак».