Софія Роль просить 530 тисяч гривень на участь у  дитячому «Євробаченні» на Мальті

Софія Роль просить 530 тисяч гривень на участь у дитячому «Євробаченні» на Мальті

13:39,
7 Листопада 2016
3670

Софія Роль просить 530 тисяч гривень на участь у дитячому «Євробаченні» на Мальті

13:39,
7 Листопада 2016
3670
Софія Роль просить 530 тисяч гривень на участь у  дитячому «Євробаченні» на Мальті
Софія Роль просить 530 тисяч гривень на участь у  дитячому «Євробаченні» на Мальті
Представниця від України на дитячому «Євробаченні» Софія Роль закликає меценатів допомогти фінансово, щоб взяти участь у конкурсі на Мальті. Необхідний мінімум для поїзди – 580 тисяч гривень. Станом на 7 листопада команда Софії Роль отримала лише 50 тисяч допомоги.

Про це в «Укрінформі» на прес-конференції на тему «Участь України в дитячому Євробаченні-2016 під загрозою» сказав виконавчий продюсер Роман Керик.

«Шукаємо кошти, щоб делегація з 11-13 осіб змогла виїхати закордон і представити Україну. До складу делегації входять викладач по вокалу, хореограф, режисер, артисти, які супроводжують Софію», – сказав Роман Керик.

За його словами, 580 тисяч гривень – необхідний мінімум, це те, без чого не станеться ця подія. На сьогодні, 7 листопада, 50 тисяч виділив благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Міністерство культури пообіцяло виділити кошти, та поки що невідомо, яку саме суму. 

Пан Керик додав, що кошти потрібно зібрати до 12 листопада, щоб 13 листопада викупити заброньовані квитки і полетіти в Мальту, де почнеться тиждень репетицій і підготовки до фінального виступу.

Виконавчий директор благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (UWCF) Анастасія Клисакова зазначила, що по допомогу в фонд звернулася мати Софії – Лариса Роль. Організація від себе змогла виділити 50 тисяч. У планах фонду щонайменше допомогти з квитками. Пані Клисакова закликала також  меценатів і корпоративний сектор допомогти юній артистці. 

«Це мрія, до якої я йшла цілих 10 років», – звернулася до небайдужих 14-річна киянка Софія Роль.

Виконавчий продюсер підкреслив, що в інших країнах участь представників фінансується з бюджету мовника, який транслює дитяче «Євробачення». Пізніше виправив себе, що згідно з практики у сусідніх країнах участь представників фінансує держава (з громадського сектора чи державного мовника).

Варто відзначити, що українські учасники дитячого «Євробачення» у попередні роки самі займалися пошуком коштів для участі в конкурсі. 

4 листопада сайту «Суспільне мовлення» стало відомо, що батько Софії Роль звертався до Кабінету Міністрів по фінансову допомогу. Уряд у свою чергу доручив цю справу НТКУ і Мінкульту, які мали знайти 200 тисяч гривень,  щоб забезпечити участь української конкурсантки Софії Роль у дитячому «Євробаченні» на Мальті. НТКУ –мала знайти 50 тисяч, відповідно Мінкульт – 150 тисяч. Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив генеральний директор НТКУ. Прес-служба Міністерства культури не дала відповіді щодо фінансувої допомоги Софії Роль. 

Нагадаємо, 10 вересня у розважальному комплексі Sky Family Park відбувся національний відбір дитячого «Євробачення», на якому серед 12 конкурсантів віком від 9 до 14 років перемогла 14-річна Софія Роль. За її пісню Planet craves for love («Планета прагне любові»), яку дівчинка виконувала англійською та українською мовами, голосували члени журі та глядачі за допомогою смс-голосування.

Як уже зазначалося, дитяче «Євробачення» відбудеться 20 листопада 2016 року на Мальті у місті Валетта. Організатором цьогорічного шоу буде мальтійський суспільний мовник Мальти PBS. Шоу проходитиме на декількох локаціях міста Валетта удень. Раніше міжнародний фінал показували ввечері в суботу, але цьогоріч вирішили переорієнтуватися на денний час, щоб зробити трансляцію більш зручною для сімейного перегляду.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду