ОБСЄ вітає впровадження суспільного мовлення в Україні

15:31,
14 Травня 2014
1263

ОБСЄ вітає впровадження суспільного мовлення в Україні

15:31,
14 Травня 2014
1263
ОБСЄ вітає впровадження суспільного мовлення в Україні
Представник ОБСЄ зі свободи преси Дуня Міятович вітає впровадження суспільного мовлення в Україні і називає це важливим кроком для укріплення свободи преси.

«Ухваливши відповідне законодавство, український парламент відмовився від державного контролю медіа і запровадив міжнародні стандарти мовлення. Журналісти, які фінансуються за рахунок суспільства, мусять служити суспільству, а не політикам. Нове суспільне мовлення має запровадити стандарти незалежності, плюралізму і професіоналізму для всіх українських ЗМІ», – мовиться у заяві Міятович.

У вівторок в.о. президента Олександр Турчинов підписав закон «Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні», який Верховна Рада ухвалила 17 квітня.
 

Закон «Про суспільне телебачення і радіомовлення» визначає політику діяльності Національної громадської телерадіокомпанії і встановлює основні завдання компанії. Згідно з документом, структурними підрозділами Національної громадської телерадіокомпанії є суспільне телебачення і суспільне радіо. Громадське телебачення здійснює мовлення на двох загальнонаціональних телеканалах: суспільно-політичному та культурно-освітньому. Громадське ж радіо теж транслюватимуть на двох загальнонаціональних радіоканалах.

Джерело: Радіо Свобода

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
lenta-ua.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду