Cуспільне мовлення України отримає допомогу від Ради Європи

14:25,
22 Травня 2014
1436

Cуспільне мовлення України отримає допомогу від Ради Європи

14:25,
22 Травня 2014
1436
Cуспільне мовлення України отримає допомогу від Ради Європи
Рада Європи розширює підтримку України в умовах нинішньої політичної кризи. Окрім  проектів, що традиційно працюють в Україні за підтримки Ради Європи та Уряду Канади, на сьогодні сформовано окремий великий медіа пакет, спрямований на експертно-організаційну підтримку діяльності ЗМІ в кризових умовах. Про це повідомила член Нацради Лариса Мудрак.

Серед напрямів, що підтримуватимуться в рамках проекту – висвітлення передвиборчої кампанії, надання консультативної допомоги з питань захисту журналістів,  здійснення моніторингу загальної ситуації  в Україні, підтримка волонтерських громадських організацій у сфері медіа.

Представник України в керівному Комітеті Лариса Мудрак звернулася до Комітету з пропозицією додати до пакету підтримки максимальне сприяння для запуску суспільного мовлення в Україні.

Залучення міжнародних експертів та фахівців у сфері суспільного мовлення необхідне в багатьох напрямках.

Першочергово для проведення моніторингу та аналізу законодавчої бази, фінансового, майнового, технічного  стану усіх юридичних сторін, які мають бути реорганізовані в НСТУ, для подальшого вироблення експертних рекомендацій. Здійснення технічної модернізації телекомпанії та впровадження нових технічних засобів.

Окрім того, Рада Європи сформувала Міжнародну консультативну групу з метою розслідування випадків насильства, які мали місце в Україні у листопаді-грудні минулого року. Ця Міжнародна консультативна група співпрацюватиме з українськими органами влади, правоохоронними органами та громадянським суспільством.

Члени Керівного комітету Ради Європи з питань ЗМІ та інформаційного суспільства, наголосили, що Рада Європи повинна бути більш інтерактивною та дієвою, особливо під час кризових ситуацій.

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
typical.if.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду