Кандидати в Нацраду серед пріоритетів у роботі бачать суспільне мовлення

12:47,
23 Травня 2014
1728

Кандидати в Нацраду серед пріоритетів у роботі бачать суспільне мовлення

12:47,
23 Травня 2014
1728
Кандидати в Нацраду серед пріоритетів у роботі бачать суспільне мовлення
Частина з кандидатів в члени Нацради, які представляли 21 травня на засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації свої програми на засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації 21 травня, зазначили, що серед пріоритетів у своїй роботі в регуляторному органі бачать створення суспільного мовлення в Україні. 

Зокрема, співачка, телеведуча і викладач Марічка Бурмака зазначила, що серед пріоритетів у своїй роботі бачить створення національного продукту та суспільного мовлення, захист журналістів і ухвалення концепції державної інформаційної політики.

Телеведуча, народний депутат 5-6 скликань Ольга Герасим’юк відзначила, що Україна стоїть на порозі переходу на цифрове і суспільне мовлення. «Ми повинні створити реальне суспільне мовлення, це завдання Національної ради», – сказала вона.

Про необхідність якнайшвидшого створення повноцінного суспільного мовлення заявили у своїх програмах й інші кандидати.

Нагадаємо, профільний комітет одноголосно рекомендує в Нацраду Марічку Бурмаку, Ольгу Герасим’юк, Тетяну Котюжинську Олега Черниша, Тараса Шевченка.

8 травня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації оголосив відбір кандидатур на заміщення чотирьох вакантних посад членів Національної ради. Суб'єктами права подання кандидатур на посаду члена Національної ради є депутатські фракції у Верховній Раді та всеукраїнські об'єднання громадян у галузі діяльності засобів масової інформації. Конкурс тривав до 18 травня, загалом було висунуто 18 кандидатів.

13 медійних організацій вимагають формування Нацради виключно з представників громадськості і підтримують шістьох кандидатів: Ольгу Герасим'юк, Костянтина Грицака, Катерину Котенко, Тетяну Котюжинську, Катерина М'ясникову і Тараса Шевченка.

Рух «Стоп цензурі!» закликав Верховну Раду обрати членом Нацради Тараса Шевченка

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
poltava.pl.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду