ГПУ не знає, чи надав «Укртелефільм» квартири  прокурорам

ГПУ не знає, чи надав «Укртелефільм» квартири прокурорам

12:19,
28 Квітня 2016
1592

ГПУ не знає, чи надав «Укртелефільм» квартири прокурорам

12:19,
28 Квітня 2016
1592
ГПУ не знає, чи надав «Укртелефільм» квартири  прокурорам
ГПУ не знає, чи надав «Укртелефільм» квартири  прокурорам
Генеральна прокуратура України не володіє інформацією щодо житлових будинків на території ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» і не може надати інформацію стосовно наданих у них працівникам Генпрокуратури службових квартир. Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит юриста Інституту Медіа Права Ігоря Розкладая.

У запиті також сказано, що оскільки досудове розслідування щодо привласнення печатки та установчих документів Укртелефільму здійснюється Дніпровським управлінням поліції ГУ НП, то запит буде пере направлений туди.

Раніше у відповідь на депутатський запит народних депутатів ГПУ повідомляла, що проведення прокурорської перевірки з питань можливого порушення норм чинного інформаційного законодавства при реорганізації ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» унеможливлено, оскільки це не в компетенції прокуратури.

Нагадаємо, за чинним законодавством, «Укретелефільм», Національна радіокомпанія України, державна телерадіокомпанія «Культура» та всі обласні й регіональні державні телерадіокомпанії мають спершу приєднатися до НТКУ, після чого на їхній базі має бути створено НСТУ.

Нині вже всі суб’єкти реформування приєдналися до НТКУ, крім «Укртелефільму». Фактичний саботаж «Укртелефільмом» процесу приєднання до НТКУ призвів до неможливості створити ПАТ «НСТУ».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
dt.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду