Оновлена комісія з реорганізації ДП «Укртелефільм» вирішила провести інвентаризацію активів

Оновлена комісія з реорганізації ДП «Укртелефільм» вирішила провести інвентаризацію активів

14:17,
3 Березня 2016
1927

Оновлена комісія з реорганізації ДП «Укртелефільм» вирішила провести інвентаризацію активів

14:17,
3 Березня 2016
1927
Оновлена комісія з реорганізації ДП «Укртелефільм» вирішила провести інвентаризацію активів
Оновлена комісія з реорганізації ДП «Укртелефільм» вирішила провести інвентаризацію активів
Оновлений склад комісії з реорганізації Державного підприємства «Укртелефільм» провела своє перше засідання і вирішила провести інвентаризацію активів.

На першому засіданні оновленого складу комісії з реорганізації «Укртелефільму», яке відбулося 2 березня в приміщенні студії було досягнуто згоди з кількох питань. Зокрема члени комісії вирішили провести інвентаризацію активів, забезпечити доступ комісії до активів. Про це «Детектору медіа» повідомила народний депутат України Ольга Червакова, яка була присутня на засідання разом з народним депутатом Григорієм Шверком.

За її словами, вирішено до 10 березня скласти баланс підприємства станом на 01.03.2016 р. «Результатом роботи комісії має стати підготовка передавального акта. Також було обговорено питання заборгованості перед кредиторами і створення меморандуму між трудовим колективом та керівництвом підприємства. На цьому пункті наполягли представники трудового колективу, а саме Віктор Аніщенко, хоча питання заборгованості перед кредиторами є складовою частиною другого пункту (складання балансу). Це буде найконфліктніше питання, позаяк кредиторами керівництво “Укртелефільму” вважає співробітників. Заборгованість складається з двох частин: компенсації за невиплачені відпустки (просять 1,5 млн грн) та матеріальної допомоги тим, хто не захоче залишатися працювати далі (2 млн грн). Виплати матеріальної допомоги вимагають згідно з колективним договором, однак, оскільки доступу до колдоговору комісія знов-таки не має, перевірити правомірність вимог зараз не є можливим», – зазначила Ольга Червакова.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо змінив склад комісії з реорганізації ДП «Укртелефільм», відповідний наказ підписано 2 березня 2016 р. Оновлений склад комісії з реорганізації затверджено за пропорцією 50% складу + 1 особа – представники Держкомтелерадіо та НТКУ, інша частина складу – члени трудового колективу УСТФ «Укртелефільм».

Нагадаємо, після того як перший склад комісії на чолі з виконуючим обов’язки гендиректора студії не виконав наказу Комітету, вони були наприкінці листопада 2015 року виведені зі складу і комісію очолила юрист НТКУ Олена Любченко. Фактично від колективу студії у складі комісії залишилася тільки головний бухгалтер.

Після проведення виїзного засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики 25 лютого в приміщенні студії, учасники зібрання дійшли згоди змінити склад комісії з реорганізації, щоб розблокувати її роботу і продовжити втілювати в життя реформу створення Суспільного мовлення.

Перше засідання оновленого складу комісії відбудеться 2 березня в приміщенні «Укртелефільму». До участі в засіданні запрошені народні депутати.

Нагадаємо, члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики 17 лютого на черговому засіданні вирішили звернутися до МВС та Генпрокуратури щодо саботажу керівництвом ДП «Студія «Укртелефільм». А також провести виїзне засідання.

Депутатський запит до ГПУ та МВС був направлений 19 лютого.

Раніше перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін звернувся з листом до Комітету свободи слова щодо саботажу реформи представниками студії.

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
mfc-chita.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду