Зураб Аласанія: "Якби ви знали, чого коштувало позбавитись Поплавського і Шустера!"
Зураб Аласанія: "Якби ви знали, чого коштувало позбавитись Поплавського і Шустера!"
«25 березня виповниться рік як ви очолили НТКУ. Скажіть, коли нарешті на Першому будуть зміни?» – з таким питанням звернувся журналіст івано-франківської газети «Галичина» Юрій Кривень до Зураба Аласаніїпід час нещодавнього круглого столу. Журналіст заявив, що в ефірі державного телеканалу "абсолютно відсутні" українські фільми, серіали, програми для дітей і звинуватив у цьому свого візаві.
Зураб Аласанія у відповідь провів експрес-опитування серед присутніх і з'ясував, що більшість за звичкою продовжує не дивитись Перший. Виявилось, не маючи власного уявлення про ті 22 програми, які з'явились в ефірі каналу протягом останнього року, люди готові сміливо критикувати Перший національний так, ніби він справді не змінився з часів УТ-1.
"Це нечесно!" - обурився Аласанія і детально прозвітував про те, які зміни відбулися за рік його керування НТКУ.
Виконавча директорка ГО «Телекритика» Діана Дуцик зазначила, що згідно із моніторингами, новини Першого дуже змінилися. «Під час минулих виборів вперше на Першому національному в прайм-тайм не було зафіксовано джинси», - зауважила Дуцик.
Дивіться фрагменти круглого столу, організованого в Івано-Франківську ГО "Телекритика".
Дискусія відбулася 18 березня під час круглого столу «Перспективи та виклики перетворення ОДТРК в суспільних мовників» в Івано-Франківську. У ньому взяли участь заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія, виконавча директорка ГО «Телекритика» Діана Дуцик, медіа-юристка Ольга Большакова, співзасновниця і заступниця головного редактора «Громадського радіо» Наталка Соколенко, генеральний директор ОДТРК «Карпати» Володимир Приймак, генеральна директоркаІвано-Франківського обласного телеканалу «Галичина»Ольга Бабій. Модерував зустріч журналіст «Громадського радіо», телеведучий Андрій Куликов.
Круглий стіл організовано громадською організацією «Телекритика» в рамках проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» що фінансується Урядом Канади.