Інтернет-сайт Wikileaks, що публікує секретну інформацію, не викликає довіри у більшості німців. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного на замовлення німецького телеканалу ARD.
Близько 53% респондентів заявили, що вони несхвально ставляться до порталу, який, «зберігаючи анонімність джерел, розміщує довірчі політичні і військові документи, не призначені для широкого загалу». Водночас 43% не мають нічого проти існування подібного сайту.
Тільки 31% опитаних вважають правильною публікацію довірчих матеріалів, в яких співробітники американських дипломатичних представництв дають оцінки ситуації в кризових регіонах і висловлюють свою думку про політиків різних країн світу. Дві третини опитаних (65%) впевнені, що такі документи і надалі повинні зберігатися під грифами «таємно» або «конфіденційно».
Дослідження проводив інститут вивчення громадської думки Infratest. Протягом двох днів по телефону було опитано понад 1000 громадян Німеччини, відзначає Agence France-Presse.
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.
Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.
Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена