Непідконтрольне ТБ, або Хто повинен керувати суспільним мовленням?

11:40,
13 Липня 2014
936

Непідконтрольне ТБ, або Хто повинен керувати суспільним мовленням?

11:40,
13 Липня 2014
936
Непідконтрольне ТБ, або Хто повинен керувати суспільним мовленням?
Як політики, котрі донедавна раз за разом відмовлялись голосувати за створення суспільного телебачення, зможуть сьогодні сприяти його розвитку? Незалежний медіа-експерт Євген Глібовицький про замовчувані питання щодо суспільного мовлення в Україні.

«Остання розмова з Петром Порошенком на тему суспільного мовлення була в 2005-му, і вона була цілком в політичному дискурсі гри з нульовою сумою: або ми, або вони. Державне телебачення контролюється або хорошими силами, або поганими силами. І кожна політична сила це оцінює», - говорить Євген Глібовицький.

Деякі політики продовжують мислити подібними категоріями. За словами експерта, це можна було помітити, коли приймався закон «Про суспільне мовлення» в першому читанні. Для тих, хто тоді голосував, важливим фактором була можливість політичних торгів довкола своїх представників на контрольних позицях в суспільному мовленні.

Євген Глібовицький зауважує: навіть якщо суспільне мовлення добре виконуватиме свою функцію, частина інших державних структур можуть виконувати її погано. Таким чином вони можуть паралізувати суспільне мовлення, вважає експерт.

Діана Поладова, ВідеоТеКа

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
video.telekritika.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду