Європейський Союз дає мільйон на розробку закону про суспільне мовлення

22:48,
6 Червня 2011
1446

Європейський Союз дає мільйон на розробку закону про суспільне мовлення

22:48,
6 Червня 2011
1446
Європейський Союз дає мільйон на розробку закону про суспільне мовлення
Європейський Союз готовий виділити мільйон євро на розробку закону про суспільне мовлення. Про це сказав прес-аташе представництва Європейського Союзу в Україні Давид Стулік під час телемарафону «Повний доступ» на ТВі 6 червня.

«Я вперше чую, що мільйони доларів ідуть на розробку законів», - відреагував на слова європейського дипломата народний депутат (Партія регіонів) Юрій Мірошниченко. «Можливо, це оплата роботи західних експертів, які приїжджають. Це не те, що нам дають гроші за написання законопроектів», - додав він.

 

Девід Стулік зазначив, що ці кошти також спрямовуються на навчання українських експертів у Європейському Союзі.

 

Тим часом голова Інституту стратегічних досліджень при президенті України Андрій Єрмолаєв висловив упевненість, що закон про громадське мовлення буде ухвалений. «Я знаю, що буде прийнято закон», - сказав він. Водночас, на його думку, громадське мовлення створюється поспіхом.

 

На запитання ведучого марафону Мустафи Найєма, хто контролюватиме кошти, передбачені для суспільного мовлення, пан Єрмолаєв відповів: «На першому етапі - скоріш за все держава. Немає сьогодні в суспільства бажання, розуміння й можливості фінансувати публічне мовлення».

 

Нагадаємо, в лютому парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації скерував законопроект № 7241 (Шевченка, Каськіва, Суслова) про внесення змін до Закону України «Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України» на експертизу до Ради Європи.

 

У травні Адміністрація президента отримала з пропозиціями Кабінету Міністрів законопроект про громадське телебачення, розроблений Громадською гуманітарною радою при президенті. Наразі законопроект ще не зареєстрований.

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду