BBC не погоджується з претензіями глядачів щодо трансляції похоронy Уїтні Х'юстон

09:42,
24 Лютого 2012
1703

BBC не погоджується з претензіями глядачів щодо трансляції похоронy Уїтні Х'юстон

09:42,
24 Лютого 2012
1703
BBC не погоджується з претензіями глядачів щодо трансляції похоронy Уїтні Х'юстон
Після трансляції на BBC News Channel похорон співачки Уїтні Х'юстон знайшлися незадоволені як самим фактом показу тривалої церемонії, так і тим, що трансляція періодично переривалася.

Суспільний мовник Великобританії, корпорація ВВС, отримала 118 скарг від глядачів щодо занадто тривалої трансляції  похорону Уїтні Хюстон. Пряме включення з похорону, що відбувся у суботу 18 лютого, та церемонії прощання зі співачкою тривало з 17:00 до 20:30 за лондонським часом – загалом 3,5 години.

У відповідь на скарги незадоволених тривалістю програми ВВС заявила, що «частина роботи новинного каналу – бути там, де відбуваються найважливіші події». «Висвітлення церемонії каналом News відповідало значному інтересу суспільства до раптової смерті Х’юстон і стало визнанням того впливу, що вона мала як співачка зі світовим ім’ям», – йдеться в офіційному повідомленні мовника. Окрім того, як заявили у компанії, новинні програми цього дня на радіо- та телеканалах ВВС надали аудиторії повноцінну новинну картину дня.


ВВС також отримала 34 скарги від шанувальників Уїтні Х’юстон, що залишилися незадоволеними тим, що трансляція періодично переривався.


Близько 1,5 тис. людей відвідали емоційну церемонію прощання з музичною зіркою, яка пройшла у місті Ньюарк, штат Нью-Джерсі. Похоронну церемонію відвідали чимало американських зірок: Опра Уїнфрі, Алісія Кейс, Мерайя Кері, Дженніфер Гадсон, Кевін Костнер  та інші. Уїтні Х’юстон померла 11 лютого. Співачку знайшли мертвою в номері лос-анджелеського готелю.

Джерело: ВВС

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
BBC
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду