Укрпошта презентує марку «Нове сторіччя «Українського радіо»

Укрпошта презентує марку «Нове сторіччя «Українського радіо»

13:58,
11 Листопада 2024
685

Укрпошта презентує марку «Нове сторіччя «Українського радіо»

13:58,
11 Листопада 2024
685
Укрпошта презентує марку «Нове сторіччя «Українського радіо»
Укрпошта презентує марку «Нове сторіччя «Українського радіо»
15 листопада, напередодні Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, відбудеться презентація художньої поштової марки «Нове сторіччя «Українського радіо», яка приурочена до 100-річного ювілею «Українського радіо».

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Початком ери українського радіомовлення є 16 листопада 1924 року, коли в Харкові вперше зазвучало «Українське радіо», яке стало не лише важливим джерелом інформації, а й підтримкою української мови, пісні та культури.

«Українське радіо» стало надійним засобом зв'язку і під час повномасштабного вторгнення, адже працювало і в блекаути, і на тимчасово окупованих територіях, де були недоступні інші канали мовлення. Дизайнер Володимир Таран це відобразив на новій поштовій марці.

На марці зображено стилізовану лінію зіткнення, від якої радіохвилі поширюються над тимчасово окупованими територіями, доносячи до громадян правдиву інформацію та символізуючи незламність і силу українського слова.

Марковий аркуш «Нове сторіччя «Українського радіо» має номінал «М» і включає чотири марки. Загальний тираж випуску становить 280 000 марок.

Спеціальне погашення штемпелем «Перший день» відбудеться в Харкові 15 листопада — на знак поваги до міста, з якого почалося українське радіомовлення. Одночасно з введенням в обіг поштової марки у Київському головпоштамті (вул. Хрещатик, 22) з 9:00 до 20:00 проходитиме спеціальне погашення «Україна Є. Говорить Київ». 

Передзамовити марку можна вже на postmark.ukrposhta.ua, а 15 листопада — придбати не лише онлайн, а й у поштових відділеннях та філателістичних крамницях. 

Нагадаємо, «Українське радіо», згідно з опитуванням USAID-Internews «Українські медіа, ставлення та довіра у 2024 році», посіло перше місце в рейтингу радіостанцій, на яких слухають новини.

Фото: Суспільне

Читайте також
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду