Де подивитися якісний україномовний контент для дітей різного віку. Добірки від Суспільного (ВІДЕО)

Де подивитися якісний україномовний контент для дітей різного віку. Добірки від Суспільного (ВІДЕО)

16:58,
30 Липня 2024
1122

Де подивитися якісний україномовний контент для дітей різного віку. Добірки від Суспільного (ВІДЕО)

16:58,
30 Липня 2024
1122
Де подивитися якісний україномовний контент для дітей різного віку. Добірки від Суспільного (ВІДЕО)
Де подивитися якісний україномовний контент для дітей різного віку. Добірки від Суспільного (ВІДЕО)

Якісного україномовного контенту для дітей не так багато, тому батьки нерідко витрачають багато часу, щоб знайти для дитини цікаві та пізнавальні відео. Texty.org.ua публікують добірки україномовного контенту від Суспільного для молодших і старших дітей.

Контент для наймолодших — віком 2-6 років:

Український мультсеріал «ТоТо»
Серіал «ТоТо» створили  режисер «Викраденої принцеси» і «Мавки» Олег Маламуж та сценаристка Ірина Маламуж, психологиня й одна з авторок серіалу «Хоробрі зайці».Найменші глядачі пізнають світ разом з песиком Тото і його друзями: хом’ячком, папужкою, кицею і хамелеончиком у лісовому дитячому садочку.

Французький мультсеріал «Сімон» в українському дубляжі. Навчальні відео для дітей українською мовою допомагають пізнавати навколишній світ.

Мультсеріал «Маленький Бу» — про взаємодію із всесвітом та м'яке виховання: у формі гри, а не моралізаторства. Один з проєктів-переможців — серіал від студії Дмитра Лісенбарта та компанії «Маркус Фільм». Команда виборола перемогу на LINOLEUM — фестивалі актуальної анімації та медіамистецтва в Україні з коротким метром «Крамниця непотрібних речей», який також демонстрували на кінофестивалі анімаційних фільмів у Шанхаї. 

Спільнота «Суспільне казки». Окрім можливості слухати онлайн, аудіоказки також можна завантажити на телефон чи інший гаджет заздалегідь — на випадок, якщо зникне зв’язок. Тривалість кожної аудіоказки — 2-5 хвилин, розмір файлів невеликий — відповідно до 3-5 Mb кожний, і ви зможете слухати їх будь-де й будь-коли. Посилання на телеграм-канал спільноти: https://t.me/suspilne_kazky

А ще — наші «Хоробрі казки» (книга та аудіоказки).

Це терапевтичні історії спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюватимуть дітям нові реалії, що наскрізно присутні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями. Пропрацьовані на нетравматичність з психологом, казки розповідатимуть про розлуку, підтримку, доброту, дружбу, солідарність, втрату та віру в спільну перемогу.

Проєкти для дітей віком 5-10 років:

Динамічний дитячий серіал «Яся та її робот»: про фантастичну няню-робота, та про те, чи здатні впоратися вбудовані алгоритми з шаленою енергією дитини? Підійде для перегляду всією родиною.

«Портал пригод» — про мандри в часі та просторі, пізнання різних часів та епох. Пізнавальна подорож, в якій діти дізнаються таємниці минулого, познайомляться з великими правителями й правительками і навіть впливатимуть на хід історії. Ідея належить продюсерці Ірині Тараненко, за плечима якої відомий анімаційний серіал «Книга-мандрівка. Україна» та багато гучних медійних проєктів.

"Бробакс шоу".

Шоу у поєднанні з короткими анімаційними експлейнерами пояснює дітям речі, які відбуваються навколо: як використовувати свою фантазію, які можуть бути небезпечні ситуації у житті та як на них правильно реагувати. А також які бувають жанри книжок та з чого безпосередньо складається книга, чим відрізняються дикі тварини від домашніх, які бувають та як працюють органи чуття у людини, що таке розумне споживання та відповідальне ставлення до одягу, будова органів тіла, а також багато нового та цікавого про нашу рідну Україну і не тільки.

Контент для підлітків:

Ютуб-канал Суспільного — «Колайдер»https://youtube.com/@collider_ua

Також можна підписатися на проєкт в інстаграмі: https://www.instagram.com/collider.ua/ та тіктоці: https://www.tiktok.com/@collider.ua

Батькам теж буде цікавий контент «Колайдера». Тому що тут є кілька цікавих рубрик:

  • експлейнер-журнал «Та невже?»: загадки космосу, міфи про тварин, українська боротьба, геймери й інші неймовірні речі, які існують в Україні та світі
  • наукові батли «Хто тут Ейнштейн?»: Влад Шевченко, alyona alyona, Roxolana, Даша Кубік та інші блогери перевірятимуть свої знання й фізичні можливості.
  • інфотейнмент-ролики «КіберХата»: блогери Валерія Пешикова та Микола Мальчин розкажуть все про віртуальний світ — від крутого до небезпечного.

Джерело публікації:https://texty.org.ua/fragments/113054/de-podyvytysya-yakisnyj-ukrayinomovnyj-kontent-dlya-ditej-riznoho-viku-dobirky-vid-suspilnoho-video/

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду