Михайло Кольцов став головним аналітиком цифрових платформ Суспільного

Михайло Кольцов став головним аналітиком цифрових платформ Суспільного

04:15,
5 Липня 2022
4553

Михайло Кольцов став головним аналітиком цифрових платформ Суспільного

04:15,
5 Липня 2022
4553
Михайло Кольцов став головним аналітиком цифрових платформ Суспільного
Михайло Кольцов став головним аналітиком цифрових платформ Суспільного
Він працюватиме над автоматизацією збору даних з понад 100 платформ.

Із 1 липня Михайло Кольцов, медійний аналітик, консультант Світового банку у сфері кібербезпеки й аналізу даних, офіційно обійняв посаду головного аналітика цифрових платформ Суспільного.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

На посаді працюватиме над автоматизацією збору даних з понад 100 платформ, впровадженням регулярної звітності для 25+ редакцій та складанням рекомендацій на основі даних для досягнення стратегічних цілей компанії на цифрових платформах.

У 2017 році Михайло Кольцов провів для команди Суспільного тренінги з перевірки достовірності фактів, верифікації інформації та покращення якості контенту. У 2019 році долучився до воркшопу для журналістів у регіонах про особливості висвітлення процесу децентралізації від Академії Суспільного Мовлення, де розповідав про data-журналістику. Наступного, 2020 року, провів онлайн-лекцію про візуалізацію даних, яку організував Одеський хаб Академії Суспільного Мовлення.

«Суспільне має значний потенціал для розвитку та створення нових форматів взаємодії з аудиторією. Але щоб розкрити його повною мірою, треба знати як поточний стан, так і новітні тренди. Тож тепер, працюючи з даними Суспільного, ми з колегами будемо допомагати шукати відповіді на питання про те, яким є майбутнє цифрових платформ українського медіапростору», — зазначив Михайло Кольцов. 

За словами головної продюсерки цифрових платформ Суспільного Маргарити Єрмак, він має побудувати аналітичний напрям в digital майже з нуля.

Нагадаємо, з 15 червня Олександра Чернова офіційно обійняла посаду директорки департаменту цифрового контенту та соцмереж Суспільного.

Фото: пресслужби Суспільного

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Дивиргенції конвергенції
18:20 / 07.07.2022
Чому ж тоді мовчать ці роботяги? Значить, влаштовує все?
Дивиргенція конвергенції
20:44 / 06.07.2022
Почитати стаєйку, - суцільних директорів ркерувальників на гарні зарплатні набирає суспільне. А прості роботяги просто ледь кінці з кінцями зводять.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду