«Як ти, кухонна шафко?». Фотокореспондентка Суспільного розповіла історію фото з Бородянки
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
«Як ти, кухонна шафко?». Фотокореспондентка Суспільного розповіла історію фото з Бородянки
6 квітня фотокореспондентка сайту «Суспільне Новини» — suspilne.media — Єлизавета Серватинська у звільненій від окупантів Бородянці зробила фото, яке стало символом незламності українців серед жахіть війни.
Про це повідомляє Суспільне.
Вона розповіла, що до поїздки в Бородянку побувала в Бучі та Ірпені. Після Бородянки фотографиня вважає, що гірше тільки в Маріуполі. У центрі Бородянки стояли ворожі війська, нині там багато спаленої техніки й особистих речей росіян. Перебуваючи у місті — вони руйнували все навколо.
«Зараз Бородянка найбільш зруйноване місто на Київщині. Уявіть собі звичайний дев'ятиповерховий будинок, зруйнований від 9-го до 1-го поверху. 45 квартир просто знищено, це 45 сімей, які жили там. І це лише під'їзд одного будинку. Місцеві кажуть, що чули голоси людей під завалами у перші дні після російського обстрілу. Хтось ще має надію, що під тоннами бетону лишились живі люди.
На в'їзді в місто є два будинки, завали яких досі не розібрали. В одному з них на 3-му поверсі висіла ця шафка. Я одразу подумала: “Як це можливо? Поличка втрималась, хоча весь будинок обвалився. Нам треба брати з неї приклад”. І сфотографувала», —поділилася Єлизавета Серватинська.
Українці в соціальних мережах почали робити ілюстрації, основа яких — фотокартка Єлизавети.
Фото шафки, яка тримається наперекір обставинам, узяв за основу відомий український ілюстратор Олександр Грехов.
Фото — Єлизавета Серватинська