Шведи навчали працівників каналу «UA: Карпати» бути гострішими у відеосюжетах і соцмережах
Шведи навчали працівників каналу «UA: Карпати» бути гострішими у відеосюжетах і соцмережах
Це відбулося під час воркшопу про роботу digital-платформ і висвітлення новин за світовими стандартами журналістики, який відбувся днями в Івано-Франківську на каналі «UA: Карпати». Про це повідомив сайт «UA: Суспільне мовлення».
За словами керівника ньюзруму на SVT Гетеборг Антона Свендсена, унаслідок результату цієї співпраці має збільшитися аудиторія на цифрових платформах «UA: Карпат».
«Із завершенням проєкту сподіваємося, що "UA: Карпати" будуть гостріші у своїх відеосюжетах і тією ж мірою — на своїй інтернет-сторінці та в соціальних мережах. Також маємо надію, що люди в регіоні це помітять і в найближчому майбутньому відвідуватимуть сторінки мовника на різних платформах для того, щоб знаходити найоперативніші й найважливіші новини», — сказав він.
Продюсерка «UA: Карпат» Галина Держипільська додала, що під час воркшопу вони отримали практичні навички ефективного просування контенту в соцмережах.
Це не перший візит шведів в Івано-Франківськ. Колеги зі Швеції вперше приїхали у Прикарпатську філію Суспільного мовлення у червні 2019 року, тоді вони підписали меморандум про співпрацю.
Візит шведських медійників відбувся в межах проєкту «UA: Суспільне мовлення» та Офісу медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні». Головна мета співпраці — зміцнення Суспільного мовника й утвердження стандартів незалежної журналістики в Україні.
Наступного разу шведські журналісти відвідають «UA: Карпати» в середині жовтня. Журналісти Суспільного мовника задля обміну досвідом матимуть ознайомлювальні поїздки до Швеції, а філія отримає нове технічне обладнання.
Команда суспільного мовника SVTобрала для співпраці чотири філії Суспільного мовника: «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Львів» та «UA: Харків».
Нагадаємо, у 2018 році в Рівненську філію НСТУ приїжджали представники Шведського агентства міжнародного співробітництва з розвитку (SIDA), Посольства Швеції в Україні та Офісу медіарозвитку Шведського радіо (SRMDO) та НСТУ, щоб за фінансової підтримки шведів розпочати чотирирічну співпрацю в рамках проекту «Підтримка регіонального суспільного мовлення України».
Фото: сайт suspilne.media