НСТУ шукає менеджера та асистента для підтримки регіоналізації Суспільного мовлення України

НСТУ шукає менеджера та асистента для підтримки регіоналізації Суспільного мовлення України

12:07,
24 Січня 2018
3728

НСТУ шукає менеджера та асистента для підтримки регіоналізації Суспільного мовлення України

12:07,
24 Січня 2018
3728
НСТУ шукає менеджера та асистента для підтримки регіоналізації Суспільного мовлення України
НСТУ шукає менеджера та асистента для підтримки регіоналізації Суспільного мовлення України
Національна суспільна телерадіокомпанія України шукає менеджера та асистента проекту «Підтримка регіоналізації Суспільного мовлення України». Одні з найважливіших вимог до кандадатів: володіння англійською мовою та досвід управління комплексними проектами.

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

За фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного співробітництва з розвитку (Sida) і Посольства Швеції в Україні Національна суспільна телерадіокомпанія України (ПАТ «НСТУ») й Офіс медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) розпочинають 4-річну співпрацю над зміцненням НСТУ у її подальшому розвитку, зосереджуючись зокрема на регіоналізації суспільного мовлення в Україні.

Для реалізації проекту «Підтримка регіоналізації Суспільного мовлення України» оголошено конкурс на посади менеджера проекту (опис вакансії за посиланням) та асистента проекту (опис вакансії за посиланням).

Вимоги до кандидатів:

 • повна вища освіта;
 • володіння письмовою та усною англійською на високому рівні;
 • досвід управління комплексними проектами.

Зайнятість: повна.

Термін працевлаштування: 2018-2022 роки.

Участь у конкурсі можуть брати всі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.

Резюме до 5 лютого 2018 року на електронну адресу tsiruk@ntu.ua.

У темі листа обов’язково зазначте назву посади.

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір.

Функції менеджера проекту

Виконання функцій передбачає працевлаштування на повний робочий день на посаду менеджера проекту в рамках проекту «Підтримка регіоналізації Суспільного мовлення» між НСТУ та SR MDO.

Функція передбачає відповідальність, доручену головою комітету з управління проектом. Відповідальність менеджера проекту полягає у забезпеченні того, що планування, розробка, реалізація, моніторинг і нагляд за проектом здійснюються і виконуються згідно Договору, цілей та очікуваних результатів проекту, у тому числі його матриці результатів, на які посилатиметься принцип управління, заходів зниження ризиків та річних планів роботи. Функція передбачає систематичний робочий процес за методологією «agile» (гнучкість). Однією зі складових елементів функції менеджера проекту від НСТУ є співпраця з менеджером проекту від SR MDO та асистентом проекту. Менеджер проекту відповідає за зв'язки і взаємодію всередині компанії НСТУ та з третіми сторонами/постачальниками, а також за взаємодію з іншими доцільними учасниками на користь проекту співпраці.

Уся комунікація (усна та письмова) в рамках міжнародного проекту вестиметься англійською мовою, тому відмінне усне та письмове володіння англійською та українською мовами є необхідним для комунікації та за потреби — усного перекладу між усіма сторонами.

Відповідальність і головні завдання

Відповідальність:

Менеджер проекту несе відповідальність, доручену головою комітету з управління проектом, та передбачає планування, розробку, реалізацію, ведення документації, моніторинг і нагляд за проектом співпраці згідно Договору про проект між Sida/Посольством Швеції у Києві та SR MDO, а також Меморандуму про взаєморозуміння між трьома сторонами: Sida/Посольством Швеції у Києві, НСТУ та SR MDO. Менеджер проекту звітує перед менеджером проекту від SR MDO та головою комітету з управління.

Головні завдання:

Планування, розробка та реалізація, у тому числі складання проекту річного плану роботи.

Набір, координування та відповідальність за персонал від української сторони в рамках проекту співпраці. Тобто, визначення, підготовка та нагляд за кадрами/персоналом НСТУ в рамках проекту співпраці.

Моніторинг і нагляд: регулярний та пильний нагляд, а також формальний нагляд згідно Договору у форматі зборів комітету з управління, зустрічей по проекту, щорічних зборів, а також допомога зі внутрішнім і зовнішнім моніторингом.

Активна робота над управлінням ризиками.

Звітування: щомісячне звітування про хід розвитку. Тобто, складання щомісячних наративних звітів відповідно до визначеного шаблону. Складання проекту звітів та їх фіналізація.

Звітування: щорічне звітування про хід розвитку. Тобто, складання проектів річних наративних звітів відповідно до визначеного шаблону.

Тісне та ефективне співробітництво з менеджером проекту від SR MDO та асистентом проекту як командою задля планування, розробки, реалізації, моніторингу та нагляду за проектом співпраці.

Навчання, доручення завдань з рівноцінним розподілом роботи, а також нагляд за роботою персоналу НСТУ.

Навчання, доручення завдань та нагляд за роботою асистента проекту.

Застосування гнучкого підходу до розвитку проекту співпраці, залучення та мотивація учасників проекту.

Виконання завдань якісно, вчасно та в рамках бюджету.

На вимогу, брати участь у донорських координаційних зборах/технічних координаційних зборах.

На вимогу, брати участь у доцільних форумах з метою встановлення контактів та інформування про проект у необхідних обсягах.

За потреби, передавати проблемні питання стратегічного характеру далі на розгляд менеджеру проекту від SR MDO та комітету з управління.

Функції асистента проекту

Виконання функцій передбачає працевлаштування на повний робочий день на посаду асистента проекту в рамках проекту «Підтримка регіоналізації Суспільного мовлення» між НСТУ та SR MDO.

Асистент проекту відповідає за надання активної допомоги менеджерам проекту (від SR MDO та НСТУ) у їхній діяльності, тобто, допомоги в координації та управлінні проектом від запуску до завершення згідно Договору, цілей та очікуваних результатів проекту, у тому числі його матриці результатів, на які посилатиметься принцип управління, заходів зниження ризиків та річних планів роботи.

Асистент проекту виконуватиме завдання, доручені менеджерами проекту, здійснюватиме координацію з усіма необхідними постачальниками та виконавцями послуг і загалом забезпечуватиме, що проект рухається за графіком та згідно бюджету.

Уся комунікація (усна та письмова) в рамках міжнародного проекту вестиметься англійською мовою, тому відмінне усне та письмове володіння англійською та українською мовами є необхідним для комунікації, ведення документації та за потреби — усного перекладу між усіма сторонами.

Робота асистента проекту зосереджена на адміністративних та операційних аспектах, таких як: оформлення документів проекту та ведення документації щодо його ресурсів, розповсюдження порядків денних, ведення протоколів, усний та письмовий переклад, логістика, а також бронювання та підготовка зборів, заходів, відряджень, готелів тощо.  

Головні завдання

 • Допомагати менеджерам проекту в операційних і адміністративних справах.
 • Співпрацювати з менеджерами проекту і командою для максимізації результативності, долучаючись до проекту протягом усієї його тривалості.
 • Допомагати у плануванні, розвитку та реалізації проекту, у тому числі працювати над річними планами роботи та звітами.
 • Ефективно та вчасно виконувати будь-які необхідні адміністративні завдання та щоденні операційні завдання.
 • Формувати графік та організовувати/бронювати зустрічі, відрядження, готелі, заходи, телефонні дзвінки, транспорт, візити на об’єкт тощо.
 • Вести документацію, записи та облік інформації зборів і рішень, розповсюджувати порядки денні, протоколи, логістичну та іншу необхідну документацію.
 • Здійснювати підготовку, впорядкування і зберігання усієї документації проекту.
 • Перекладати документи з англійської мови на українську та з української мови на англійську.
 • Усно перекладати з англійської мови на українську та з української мови на англійську.
 • Відстежувати та доповідати менеджерам проекту найактуальнішу інформацію щодо статусу проекту.
 • Сприяти комунікації між усіма сторонами, за потреби.
 • Консультуватися та збирати інформацію від техніків, інженерів, підрядників тощо.
 • Допомагати у забезпеченні дотримання усіх необхідних вимог, правил та інструкцій.
 • По мірі можливостей виконувати та вирішувати практичні потреби/завдання проекту.
 • На вимогу, брати участь у донорських координаційних зборах/технічних координаційних зборах.
 • На вимогу, брати участь у доцільних заходах з метою встановлення контактів та інформування про проект.

Ієрархія документів в рамках проекту

Договір між Шведським агентством міжнародного співробітництва з розвитку (Sida)/Посольством Швеції у Києві та Офісом медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) (грудень 2017 року)

Меморандум про взаєморозуміння між Шведським агентством міжнародного співробітництва з розвитку (Sida)/Посольством Швеції у Києві, НСТУ та Офісом медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) (запланований на початковий період)

Документ проекту (вересень 2017 року), який буде подальше розгорнутий протягом початкового періоду у детальній матриці результатів, на які посилатиметься принцип управління, матриці ризиків та першого річного плану роботи (початковий період = січень-червень 2018 року)

Технічні завдання для менеджера проекту (від SR MDO), відповідного менеджера від іншої сторони (НСТУ) та асистента проекту (SR MDO + НСТУ), комітету управління (SR MDO + НСТУ + Посольство Швеції). Рішення щодо всіх документів прийматимуться протягом початкового періоду.

Фото: інфографіка прес-служби НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду