«Зворотний відлік» на «UA: Першому» перенесуть із четверга на понеділок

Донедавна «Зворотний відлік» виходив щочетверга о 18:25. Цього четверга, 20 лютого, «Зворотний відлік» вийде, як і раніше, відразу після новин о 18:25.  Випуск буде присвячені пам’яті героїв Небесної сотні. До участі в програмі запросять родини героїв Небесної сотні.

Під час виборчої кампанії токшоу уже виходило щопонеділка о 21:30. Як розповіли «Детектору медіа» у пресслужбі Суспільного, у компанії проаналізували, що цей час виходу найбільщ вдалий для токшоу такого формату. Із 24 лютого це стане постійним часом виходу «Зворотного відліку».

Варто зазначити, що коли токшоу виходило щочетверга о 18:25, тоді в ефірі каналу не було суспільно-політичної програми «Тема дня». Тепер же «Тема дня» виходитиме о 18:20, після чого о 21:30 – «Зворотний відлік.

Зі зміною часу виходу токшоу збереже формат та забезпечить змістовний діалог. До студії «Зворотного відліку» запрошують представників законодавчої і виконавчої влади, а також керівників великих державних підприємств й установ.

Як і в попередніх сезонах, охочі можуть потрапити до студії токшоу та поставити запитання гостям. Для цього потрібно зареєструватися.

Як писав «Детектор медіа», політичне ток-шоу «Зворотний відлік» стартувало на Суспільному під час президентської кампанії у понеділок 18 березня 2019 року, о 18:30.  

Ппочинаючи з 29 липня 2019 суспільно-політичне ток-шоу «Зворотний відлік» почало виходити на «UA: Першому» щопонеділка о 21:30. Після виборів токшоу залишилося на каналі, формат дискусії оновили.

16 січня 2020 року на каналі розпочався четвертий сезон «Зворотного відліку», час виходу – четвер,  о 18:30. 

Фото: Анастасія Мантач, сайт  suspilne.media

comments powered by Disqus