Зеленський, Єрмак та тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін дивилися інавгурацію Байдена на Суспільному

20 січня у новому офісі на вулиці Банковій президент Володимир Зеленський, глава Офісу президента Андрій Єрмак та тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін дивилися разом онлайн-трансляцію інавгурації 46 президента США Джо Байдена на суспільному каналі «UA: Перший».

Володимир Зеленський опублікував на офіційній сторінці у twitter спільне фото з Крістіною Квін на фоні онлайн-трансляції інавгурації Джо Байдена на «UA: Першому» у рамках спецефіру «Суспільної студії».

«Спостерігаю за інавгурацією нового президента США у новому офісі на вулиці Банковій. Буду радий вітати Джо Байдена в добре відомому Києві. Я впевнений, що наші відносини покращаться», – написав президент.

«Із задоволенням разом із Президентом Зеленським спостерігали цей священний момент в американській демократії», – цитують слова Крістіни Квін у twitter на сторінці U.S. Embassy Kyiv.

Андрій Єрмак на своїй фейсбук-сторінці зазначив, що дивився інавгурацію президента США разом з Володимиром Зеленським та тимчасовою повіреною Сполучених Штатів в Україні Крістіною Квін.

Те, що Володимир Зеленський, Андрій Єрмак і Крістіна Квін дивилися разом інавгурацію Джо Байдена на «UA: Першому», підтвердила «Детектору суспільного мовлення» виконавча продюсерка «Суспільної студії» Олександра Очман.

За її словами, на Банковій дивилися саме ефір «UA: Першого».  

Нагадаємо, 20 січня суспільний телеканал «UA: Перший» спільно з Американським домом та Посольством США в Україні проведе пряму трансляцію  інавгураційної церемонії зі синхронним перекладом промови президента Джо Байдена та обговоренням у прямому ефірі «Суспільної студії». Спецефір тривав три години. У студії працювали ведучий Анатолій Єрема та модератор експертної групи Євген Глібовицький.

Додамо, що до підготовки показу інавгурацію Байдена у «Суспільній студії» були залучені понад 100 працівників «UA: Першого».  

Фото: сторінка у twitter Володимира Зеленського

comments powered by Disqus