Уперше на українському телебаченні Суспільне транслюватиме проповіді мусульман у мечеті і молитву в синагозі

Окрім трансляцій богослужінь Римо-католицької церкви України, Православної церкви України і Греко-Католицької церкви України, суспільні телеканали транслюватимуть наживо молитви і інших членів Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, які раніше не мали доступу до телебачення.

На каналі «UA: Крим» транслюватимуть проповіді мусульман та п’ятничну молитву в Головній синагозі Києва, яку також показуватимуть на «UA: Культурі». Про трансляції повідомляє пресслужба Суспільного.

Щоп’ятниці 27 березня на «UA: Крим» будуть трансляції:

О 10:00 — П'ятнична проповідь із Київської соборної мечеті «Ар-Рахма», організована Духовним управлінням мусульман України;

О 12:00 — П’ятнична проповідь Муфтія мусульман Криму, з 3 квітня у це час – намаз і проповіді, організовані Духовним управлінням мусульман України «УММА

Із 3 квітня і до завершення карантину запланована також трасляція о 12:15 настанови Духовного управління мусульман АР Крим.

Щоп’ятниці з 27 березня на телеканалах «UA: Культура» та «UA: Крим» та регіональних каналах філій Суспільного о 17:15 транслюватимуть П’ятничну молитву в Головній синагозі Києва. 

Як писав «Детектор медіа» на каналах Суспільного транслюватимуть недільні богослужіння шістьох церков. 

Щосуботи з 28 березня о 10:00 канал «UA: Культура» показуватиме Богослужіння Церкви адвентистів сьомого дня.

Щонеділі з 29 березня на телеканалах «UA: Перший», «UA: Крим» та на всіх регіональних філіях Суспільного мовника транслюватимуть недільні богослужіння з трьох церков:

з 9:30 до 10:00 транслюватимуть Недільну святу месу Римсько-Католицької церкви в Україні;

з 10:00 до 11:30 — трансляція Божественної літургії у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної Церкви України та всеукраїнської молитви;

з 11:30 до 12:30 у телеефірі транслюватимуть Недільну літургію Української Греко-Католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Щонеділі з 29 березня на телеканалі «UA: Культура»: о 12:30 транслюватимуть Недільне богослужіння Церкви євангельських християн-баптистів; о 13:00 — Недільне богослужіння Української Євангельської церкви; о 13:30 — Недільне богослужіння Української Церкви християн віри євангельської.

Фото: сайт islam.ua, мечеть «Ар-Рахма»

comments powered by Disqus