«UA: Перший» покаже телепрем’єру «Халепа на 5 баксів» Мирослава Латика

17 січня о 22:00 суспільний телеканал «UA: Перший» покаже українську молодіжну комедію режисера Мирослава Латика «Халепа на 5 баксів».

Про це йдеться на сайті каналу.

Стрічка є телепрем’єрою на українському телебаченні.

Це сиквел вебсеріалу «5baksiv.net». Фільм зняли у 2019 році за ініціативи ВВС Media Action. У широкий український прокат картина вийшла 7 листопада 2019 року.

Стрічка розповідає про дрібного шахрая Хом’яка, якого разом із друзями Максом та Зеником вважають головними підозрюваними у вбивстві. Герої потрапляють в епіцентр розборок місцевих банд, що полюють за головним доказом — флешкарткою із відео державного злочину. Слідчі мають знайти всіх злочинців і розкрити справу вбивства. Та серед них є «кріт», для якого це слідство — лише прикриття для іншої операції. І коли здається, що все пропало й життя скінчилося, у Хом’яка народжується смілива ідея.

«Халепа на 5 баксів» вийде на «UA: Першому» у рамках традиційного кіновікенду. У суботу, 16 січня, о 21:45 в ефір вийде романтична комедія «Поки ти ходив на побачення» режисера Девіда Віннінга.

Нагадаємо, Андрій Кокотюха у своїй колонці для «Детектора медіа» зазначив, що фільм «Халепа на 5 baksiv» розпадається на окремі погано пов'язані між собою епізоди, а глядач отримає суміш жанрів, які конфліктують між собою навіть за змістом.

Фото: кадр із фільму

comments powered by Disqus