«UA: Перший» і «UA: Культура» покажуть наживо Різдвяні богослужіння з Михайлівського та Патріаршого соборів

Про це зазначено у телепрограмах каналів.  

6 січня о 16:25 в ефірах каналів «UA: Перший» і «UA: Культура» вийде «Різдво на Суспільному. Студія перед трансляцією із Михайлівського».

О 16:45  канали покажуть Святий вечір в Михайлівському Золотоверхому соборі. 

О 20:00, після трансляції з собору, на каналі відбудеться прем’єра «Українське Різдво на Суспільному».

«UA: Культура» також  покаже о 22:40 Різдвяне богослужіння з Михайлівського Золотоверхого собору. Повтор 7 січня о 09:40 на обох каналах.

7 січня о 4:45 канали транслюватимуть Різдвяну літургію з Патріаршого Собору Воскресіння Христового.

Додамо, що упродовж 6 і 7 січня «UA: Перший» покаже повтори новорічного концерту класичної музики у виконанні Віденського філармонічного оркестру (9:33) та концерту «Нова. Українська. Твоя. Музика 2020 на Суспільному» (15:20) і художні фільми про життя Ісуса.   

«UA: Культура» 7 січня о 12:30 транслюватиме Різдвяне богослужіння з Кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку. Після чого в ефір вийдуть концерт «Українське Різдво на Суспільному» (15:42), колядки від хору «Ластівка» (18:46) та «Дивовижне Різдво. Концертна програма з Будинку звукозапису Українського радіо» (19:26) та концерт симфонічного оркестру Українського радіо (22:00).

Нагадаємо, «UA: Перший» у новорічну ніч показав концерт симфонічного оркестру Українського радіо «Добра ніч», повтор якого запланований на каналі на Різдво. 

comments powered by Disqus