«UA: Перший» до Дня Гідності та Свободи покаже спецпроєкт і власний фільм

Спецпроєкт до Дня Гідності та Свободи в ефірі телеканалу виходитиме тричі: о 9:34, 13:12 та 15:13.

Документальний фільм «Майдан Гідності» покажуть о 17:30 та о 22:15.

Творці фільму «Майдан Гідності» спробували поєднати історію про визначальні для України події: Революцію на граніті 1990 року, Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію гідності 2013 року, повідомила пресслужба Суспільного.

За словами сценариста фільму Максима Волобоєва, усі три революції були визначальними для України й починалися та тривали на майдані Незалежності.

У зйомках фільму взяли участь відомі діячі культури, активісти, журналісти та політики, які пережили особисто не одну революцію на Майдані. Серед них — ведуча політичного токшоу «Зворотний відлік» Мирослава Барчук, політичний експерт Олексій Доній, ексголова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, актор театру та кіно Євген Нищук, адвокатка сімей Небесної сотні Євгенія Закревська, учасники гурту «ТНМК» Фоззі та Олег «Фагот» Михайлюта, учасник гурту «Мандри» Сергій Фоменко, бандурист і лірник Тарас Компаніченко та інші.

Також 21 листопада в ефірі телеканалу вийдуть «Тема дня» о 10: 05  та о 18:26 токшоу «Зворотний відлік».

Нагадаємо, 21 листопада 2018 року, у День Гідності та Свободи, три суспільні телеканали «UA: Перший», «UA: Культура» та «UA: Крим» наживо показували спецпроект «Майдан: Початок», протягом якого учасники подій згадають перші дні Революції Гідності. 

У цей день регіональні філії Суспільного підготували спецпроєкти до річниці Революції гідності, а «UA: Радіо Культура» мовила цього дня з виїзної студії на «Мистецькому арсеналі».

comments powered by Disqus