«Тема дня» на «UA: Першому» буде оновлюватися до Нового року

Про це в інтерв’ю «UA: Суспільному мовлення» сказала ведуча «Теми дня» Дарія Гірна.

За її словами, на Суспільному є певні труднощі з технічною базою, однак працює сильна команда.

«Нині до нашої команди приєдналися двоє досвідчених редакторів, і рівень підготовки програм став на порядок вищий. Ми маємо ресурс, щоб готувати більше візуального контенту: графіки, сюжетів, включень. Програма стає динамічнішою, і, сподіваюсь, до нового року ми остаточно напрацюємо найоптимальніший формат для нашої аудиторії»,  сказала вона.  

Дарія Гірна додала, що у команді відсутня токсичність: ніхто нікого не намагається підсидіти чи підставити. До неї ставляться з повагою та прислухаються до її пропозицій щодо тем і гостей.

Нагадаємо, суспільно-політична програма «Тема дня» стартувала на Суспільному з ведучим Данилом Мокриком у вересні 2017 року. Тоді вона виходила в пряму ефір по буднях о 18:45 і тривала 15 хвилин. Через місяць, у жовтні, до команди Суспільного приєдналася Ольга Сніцарчук і тиждень через тиждень чергувалася з Данилом Мокриком.

Згодом хронометраж програми збільшили до 27 хв. В інтерв’ю «Детектору медіа» Данило Мокрик сказав, що йому інколи бракує часу, а інколи навіть забагато. 

18 січня 2019 року в прямому ефірі після закінчення чергового випускуДанило Мокрик  сказав, що залишає посаду ведучого «Теми дня». Водночас він працював у програмі журналістських розслідувань «Наші гроші з Денисом Бігусом», тож через брак часу вирішив зосередитись на одній роботі. У програмі «Тема дня» на «UA: Першому» Данила Мкорика замінила Дарія Гірна.

Із квітня 2019 року програма триває з 18: 20 до 19: 26, виходить 2 великі інтерв’ю тривалістю 26-27 хвилин із включеннями експертів чи сюжетів відповідно до топ-теми.  

comments powered by Disqus