Суспільне отримає права на трансляцію чемпіонатів із біатлону до 2025–2026 року

Про повідомляє пресслужба ЄМС.

За умовами договору спортивний підрозділ ЄМС Eurovision Sport та члени ЄМС (серед них Національна суспільна телерадіокомпанія України), які придбають права, матимуть доступ до усіх щорічних подій Кубку світу та Чемпіонату світу, а також ряду інших подій, організованих союзом, серед яких Кубок Міжнародного союзу біатлону, Чемпіонат світу серед юніорів та Чемпіонат Європи.

Завдяки цьому договору, НСТУ матиме доступ до всіх річних Кубків світу, разом із річними Чемпіонатами світу та іншими подіями IBU, зокрема Кубком IBU, Молодіжними чемпіонатами світу з біатлону й Чемпіонатами Європи з біатлону.

За словами члена правління НСТУ, відповідального за платформу телебачення, Ярослава Лодигіна, показники переглядів Чемпіонатів із біатлону зростають щороку. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

«У нас були права на трансляції на сезони 2021–2022 року, а тепер будуть до сезонів 2025–2026 року. Цей сезон Чемпіонату світу з біатлону є найкращим в історії трансляції Суспільного, показники переглядів зросли на 35–45% залежно від аудиторії. Нещодавно оновили сайт «Суспільне Біатлон», кількість користувачів сайту збільшилася на 30%, а перегляди — на 10%. Загалом перегони Чемпіонату світу з біатлону на діджитал-платформі переглянули понад мільйон разів», — цитують на Суспільному слова Ярослава Лодигіна.

Договір гарантує продовження доступу для висвітлення висококласних світових змагань із біатлону по всьому світу на різноманітних платформах. Відколи підписали перший договір двадцять років тому, європейська аудиторія полюбила біатлон, тому цінність договору значно зросла за цей час, повідомляє сайт ЄМС.

Договір підписали в Антерсельві (Італія), нині триває Чемпіонат світу з біатлону, який наживо транслюють 18 членів ЄМС у Європі, серед яких є НСТУ.

Нагадаємо, суспільний телеканал «UA: Перший» та цифрова платформа «Суспільне Біатлон» транслюють змагання Чемпіонату світу з біатлону. Кубок світу з біатлону стартував 30 листопада у місті Естерсунд (Швеція) і закінчиться 22 березня у Голменколлені (Норвегія).

У лютому 2020 року на Суспільному оновили сайт про біатлонРаніше цифрова платформа мала назву «UA: Біатлон», тепер її перейменували на «Суспільне Біатлон».

comments powered by Disqus