Оприлюднили правила голосування в нацвідборі на «Євробачення-2020»

У першому півфіналі (8 лютого 2020 року), другому півфіналі «15 лютого 2020 року) та фіналі (22 лютого 2020 року) національного відбору на «Євробачення-2020» голосування глядачів і суддів відбуватиметься паралельно.

Правила голосування оприлюднено на корпоративному сайті Суспільного.

Результати голосування глядачів (50 %) і суддів (50 %) додаватимуться. За підсумками загального результату формуватиметься рейтингова таблиця. Якщо два або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то вважається, що найкращий результат матиме той, хто отримав більшу кількість балів від глядачів.

Ведучий нацвідбору Сергій Притула повідомлятиме в прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA: Перший» про правила і час початку та закінчення кожного окремого періоду голосування глядачів.

У півфіналах кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «8», що дорівнює коду, за яким глядачі здійснюватимуть голосування за улюбленого учасника. У фінал має пройти по 3 учасники з кожного півфіналу. Їм присвоїться номер від «1» до «6».

Глядачі зможуть голосувати в період, який оголосить Сергій Притула, за допомогою SMS на номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «8» у півфіналах, і від «1» до «6» у фіналі) або у мобільному додатку Teleportal, які успішно пройшли верифікацію за номером мобільного телефону. Голосувати можна з одного номера лише раз, більше одного повідомлення не буде зараховано, проте всі направлені SMS-повідомлення будуть підлягати сплаті.

У голосуванні можуть взяти участь абоненти операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «лайфселл» (lifecell), ТОВ «ТриМоб» (3Mob). Вартість SMS становить для всіх операторів 0,94 грн, лише у «ТриМоб» (ТМ 3Mob): 0,25 грн.

Користувачі Teleportal в розділі «Голосування» віддають голоси за учасників шляхом натискань на зображення обраного/обраних ними учасника/учасників. Користувач має змогу віддати свій голос за одного чи за декількох учасників відбору, які беруть участь у першому півфіналі, другому півфіналі або фіналі відбору. При цьому користувач може віддати за кожного учасника не більше одного голосу.

Нагадаємо, у 2019 році під час нацвідбору були дійсними такі самі правила, що і в 2020-му.

20 січня Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ оголосили імена півфіналістів.

Пізніше став відомий порядок виступів півфіналістів нацвідбору на «Євробачення-2020». 

Прямі ефіри національного відбору-2020 відбудуться 8, 15 (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на телеканалах «UA: Перший» та СТБ. Як писав «Детектор медіа»,«UA: Перший» та СТБ проводитимуть разом нацвідбір на «Євробачення» до 2021 року.

У журі конкурсу цього року — Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов. Музичний продюсер національного відбору — Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів — Сергій Притула. Креативна продюсерка — Наталя Франчук.

«Євробачення-2020» відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. У 2020 році фінансову підтримку переможцю національного відбору під час підготовки, поїздки й перебування на конкурсі надає Суспільне мовлення. Витрати, пов'язані з кастингом і телевізійною частиною Національного відбору, бере на себе телеканал СТБ.

comments powered by Disqus